Головна Свято Гордість нашого народу

Гордість нашого народу

404
0

У календарі серпня є день, що передує Дню Незалежності України та має не менше значення для кожного свідомого українця, а саме День Державного Прапора України. Український національний стяг прийшов до серця нашого народу тернистим шляхом буття. У ньому втілені віко-вічні прагнення до миру, праця, краса та багатство рідної землі. Поняття національного прапора остаточно сформувалося в свідомості українців із початком війни на сході України.

23 серпня святкові заходи у Жовкві розпочались із урочистої ходи від Народного дому до площі Вічевої, де відбулася церемонія підняття Державного Прапора України за присутності керівництва району та міста, духовенства, держслужбовців, працівників установ, організацій міста, військовослужбовців, представників громадсько-політичних об’єднань, молоді та усіх небайдужих громадян.

Підняттю нашого стягу передував молебень, який відправили священнослужителі міста, а єпископ Сокальсько-Жовківської єпархії Михаїл Колтун освятив його. Голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур та заступник голови Жовківської районної ради Алла Жук вручили Державні прапори та медалі сім’ям загиблих учасників АТО та батькові Героя України, Героя Небесної Сотні Анатолія Жаловаги — Григорію Жаловазі.

Синьо-жовтими кольорами розмалювала свято й хореографічна студія STAN.
Важливо, що сьогодні під благословенням Українського Прапора ми будуємо незалежну демократичну державу, досягаємо успіхів, творимо майбутнє. Тож нехай мить, коли піднімається Державний Прапор, і звучить Державний Гімн України, сповнює наші серця гордістю за рідну країну, додає сили й натхнення в її розбудові.

Наш кореспондент.