Головна Свято I слово, і пісня, матусю, тобі

I слово, і пісня, матусю, тобі

507
0

Мама! Мати! Матуся! Скільки спогадів, тепла  і ласки таїть це магічне слово, бо називає людину, чия любов не знає меж, чиїми грудьми вигодувано цілий світ. Це перше слово, мовлене нами, на все життя залишається дорогим у серці. У хвилини радості й печалі пташкою надій злітає з наших уст, тамує біль.

У кожному освітньому закладі нашої держави проходили заходи з нагоди цього свята. Не винятком стала і Жовківська загальноосвітня спецшкола-інтернат.

"І слово, і пісня, матусю, тобі". Саме під такою красномовною назвою пройшло свято у школі. Діти продемонстрували свої таланти у танцях, піснях, віршах та інсценівках, у яких передавали свою невичерпну любов до рідних матерів, бубусь, Небесної Матері, неньки-України.

Любо було послухати пісні у виконанні Христини Бірюкової та Марії Шиян (2-А кл.), Ольги Кулявець та Христини Ковалишин (3 кл.), учнів 2-Б класу, Тетяни Земко (6-А кл.). Дівчата 1-3 класів виконували танцювальну композицію "Рушнички для мами".

Цікавою була інсценівка-діалог "Матір і доня" у виконанні Олени і Наталії Мацько  (7 кл.) та інсценівка "Будь такий, як мама".

Діти створили букет вдячності своїм матерям, висловлюючи подяку, зокрема кожній мамі.

На завершення свята усі вихованці привітали любих мам, бабусь подарунками, виготовленими своїми руками.

Світлана сЕМОЧКО.