Головна Свято Любов і шана матерям

Любов і шана матерям

459
0

У ці травневі великодні світлі дні вся Україна святкує величне свято Матері! Так і в селі Глинськ недільного дня відзначили це прекрасне свято, яке пробуджує у кожної людини найтепліші і найщиріші почуття та спогади про лагідну, дорогу і найріднішу маму. Материнське слово, щира усмішка, дотик рук — це те, що ніколи не може забути людина.

Зі сцени Народного дому лунали пісні, вірші, слова привітань і подяки найдорожчим  нашим людям. З привітальним словом до усіх присутніх звернулась сільський голова Ольга Тенета: «У цей святковий день бажаю міцного здоров’я, щастя й радості в житті, щоб ви ніколи не знали горя і журби, а ваші очі були щасливі від теплих усмішок дітей, внуків і правнуків». Також сільський голова з гордістю і повагою відзначила те, що на території ради налічується 24 матері, які удостоїлися почесної нагороди «Мати-героїня». Одна з цих матерів особисто Президентом України була нагороджена орденом та почесним званням. Важливо і те, що з кожним роком чисельність населення суттєво зростає, а також збільшується кількість багатодітних сімей. Ми горді тим, що живемо поряд із такими відважними чуйними матерями.

Бажаю спокою і миру в родині, в селі, в Україні.

Щоб щастя всміхалось при кожній годині.

Тепла і поваги від добрих людей,

Любові і шани від рідних й дітей!

Гарне свято, яке організувала завідувач Народного дому Уляна Змий, завершилось врученням солодких подарунків від сільського голови.

Наш кореспондент.