Головна Свято Мамині зірочки

Мамині зірочки

622
0

Із року в рік щедра Жовківщина дарує нам молоді таланти. У день святкування Дня Матері у районному Народному домі м. Жовкви відбувся неперевершений концерт, який підготували вихованці зі своїми педагогами Жовківського центру творчості, за сприяння служби у справах дітей Львівської ЛОДА. Це була посвята усім матерям, які щодня вболівають за кожен крок дитини на життєвій стежині. 

Для одних діточок це була перша сходинка на сцену, а для інших — путівка у майбутнє. Організатори підтримують обдарованих дітей, аби ті йшли у світ і розвивали свій талант.

Не дивлячись на те, що дитячий концерт, приурочений Дню Матері, є щорічним і традиційним, інтерес до нього щоразу зростає. Він став знаковим явищем в культурно-мистецькому житті району. Адже це добра нагода для обдарованих дітей не лише привітати своїх матусь й сказати їм щирі слова, а й показати свої таланти та можливості.

Цьогоріч у концерті взяло участь майже 500 вихованців Жовківського центру творчості. А за ним — клопітка, рутинна праця багатьох людей, які забезпечують належний виступ діточок: керівників гуртків передусім, батьків, сценаристів, декораторів, художників. Всі, до речі, зауважили й оригінальне оформлення сцени.

Творчі колективи та вихованці центру творчості подарували глядачам барвистий вінок надзвичайно чуттєвих пісень і запальних народних та сучасних танців, показ моделей одягу. Зал, як міг, підтримував дітей і не шкодував оплесків.

Організатори дитячого концерту зітхнули, наче склали надважливий іспит. Проте найважливіша оцінка та, яку дасть жовківський глядач. А він був розчулений до глибини душі. Підсилили важливість мистецького дійства привітаннями заступник голови Жовківської районної ради Алла Жук та керівник відділу освіти Михайло Коваль, віддячивши  організаторам за чудовий вечір букетами троянд.  Матусі, бабусі, прабабусі прикладали хустинки до очей, однак їхні обличчя сяяли від радості, бо скільки добрих слів вони почули на свою адресу, скільки пережили приємних миттєвостей, коли юні таланти дарували для них свої творчі номери.

Яніна Тарасів.