Головна Свято На Львівщині відсвяткували День Гідності і Свободи

На Львівщині відсвяткували День Гідності і Свободи

413
0

День Гідності і Свободи — не просто чергове свято в нашому календарі. Воно є не лише твердженням ідеалів свободи і демократії, а, головне, пошаною тих, хто віддав своє життя, захищаючи інтереси громадян України.
Новітня історія нашої держави має вже вписані криваві сторінки буремного сьогодення, і сучасне покоління дітей і підлітків має свої ідеали, героїв, на яких слід рівнятися повсякчас.

У кожному, навіть невеличкому селі чи містечку, героїчні листопадові дні вшановують від малого до великого. Прикладом вдячності Героям Євромайдану та Небесної Сотні, усім учасникам АТО, живим та тим, що вже на небесах, був святковий захід у Боброїдському Народному домі, що зібрав у оновленій залі мешканців навколишніх сіл.

Юний та завзятий керівник НД Богдан Брунець зумів організувати і дітей, і дорослих, що взяли активну участь у концерті. Він разом із ведучою, талановитою виконавицею пісень Наталією Полоцькою (художнім керівником НД с. Пилів), майстерно вели урочистість, гостинно запрошуючи до вітального слова та виступів і гостей, і односельчан.

Глядацька аудиторія із захопленням аплодувала місцевим школярам під керівництвом досвідченої та усіма шанованої директора початкової школи Любові Лозинської, ансамблю дівчат (керівник — завідувач НД с. Хитрейок Марія Васина), відомому народному вокальному ансамблю «Бишківчанка», де керівником — Михайло Баб’як, дуету у складі Богдана Брунця та Михайла Баб’яка, Марії Лущик, керівнику НД с.Пирятина та церковному хорові (регент — Ліліана Зінчук).

Щиро дякували за щемкі слова поезій та пісень про героїв України та бажали господарям свята наснаги та миру перший заступник голови РДА Любов Дунець, заступник голови районної ради Алла Жук, начальник районного відділу культури і туризму Жовківської РДА Галина Фесюк, що подарувала боброїдцям цінну книгу. Теплі слова для районного керівництва та усіх, хто доклався до відновлення Народного дому й організації заходу, лунали з вуст голови Бишківської сільської ради Наталії Бейзик.

За активну громадянську позицію та вагомий внесок у культурно-мистейцький розвиток с. Боброїд грамотами районної державної адміністрації Любов Дунець відзначила Богдана Брунця та його батька Степана Івановича, що всеціло доклалися до відновлення Народного дому. Адже останнім часом інтер’єр головного культурного закладу села докорінно змінився. Завдяки старанням районного керівництва тут замінено вікна, двоє дверей, вагомою була допомога мецената Михайла Старого, а художник Андрій Турчин майстерно розмалював стіни. Тепер тут затишно, а, головне, відчувається заряд позитивної енергії, бажання працювати та творити, що сходить, насамперед, від Богдана Брунця і шириться поміж небайдужих співгромадян.

Надія БАЙБУЛА.