Головна Свято На території Львівської області відбуваються збори до Дня стрільця

На території Львівської області відбуваються збори до Дня стрільця

343
0
dav

Із лютого на території Львівської області відбуваються збори з резервістами оперативного резерву другої черги загонів територіальної оборони. Понад 120 резервістів оперативного резерву другої черги з Пустомитівського, Городоцького, Жовківського та Мостиського районів проходять плановий вишкіл на базі військових полігонів Національної Гвардії України та Державної прикордонної служби України.

Зі Жовківщини у рамках “Єдиного всеукраїнського дня стрільця” планові навчання пройшли понад 30 військовозобов’язаних (організаційне ядро) загону оборони, який формується Жовківським РВК.

Під час занять резервісти удосконалили свої практичні знання з тактичної та вогневої підготовки (бойова стрільба) і військової медицини.

dav

Військовий комісар Львівського обласного військового комісаріату, полковник Олександр Тіщенко зазначив: «Такі навчання цікаві усім учасникам, адже в якості інструкторів були запрошені не лише діючі військовослужбовці, а й демобілізовані учасники АТО зі значним бойовим досвідом. Зокрема, ми активно співпрацюємо зі спортивно-стрілецьким клубом «Карабін», який створили демобілізовані бійці Львівської десантно-штурмової бригади, та громадською організацією «Союз Ветеранів Десанту». Така співпраця значно покращить якість та ефективність навчань».

Учасниками зборів були також заступник голови Жовківської РДА Юрій Дубневич, військовий комісар Жовківського РВК, майор Михайло Миханцьо, в. о. заступника військового комісара з територіальної оборони Валерій Захаров, голови сільрад Великих Грибовичів та Любелі Ігор Питель та Василь Чернюх, виконавчий директор Асоціації місцевих рад району Олег Бейзик, а також представники Жовківського військкомату та військовозобов’язані резервісти.

Наш кореспондент.