Головна Свято Напередодні свята Жовківська РДА відвідала дитячі будинки

Напередодні свята Жовківська РДА відвідала дитячі будинки

380
0

Як зазвичай, напередодні Дня Святого Миколая влада району відвідала дитячі будинки сімейного типу. Ці свята дарують дітям віру у краще завтра, а молоді та дорослим — наснагу до нових звершень. 15 грудня голова Жовківської районної державної адміністрації Надія Щур у рамках проведення акції “Від Миколая до Різдва” відвідала дитячий будинок сімейного типу родини Ярошів у м. Дублянах.

До привітань дітей-вихованців із Днем Св. Миколая долучились керівник ТзОВ “АКО-Індастріс” Василь Грацонь, св. Миколай (працівник відділу культури і туризму Жовківської РДА Тарас Мудрий), начальник служби у справах дітей Жовківської РДА Віра Павлова.

Дітям родини Ярошів подаровано електричну духовку, яку надало ТзОВ “Ако-Індастріс”. А також гості пригостили дітей солодощами. Діти-вихованці із радістю зустріли Святого Миколая, розповідали йому віршики та подарували свої малюнки.

Разом з головою Жовківської РДА в гості до вихованців дитячого будинку сімейного типу у Потеличі завітали директор ДП “Рава-Руський лісгосп” Антон Косовський, керівник ТОВ «Гульдманн-Україна» Тарас Юринц, начальник служби у справах дітей Віра Павлова та директор Жовківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Віра Кожушко. Надія Щур привітала матір-виховательку сестру Віталію із Днем Святого Миколая, вручила від райдержадміністрації подарунки для дітей: солодощі, фрукти та іграшки. Вона подякувала сестрі Віталії за турботу про дітей та милосердя. Керівник ТОВ «Гульдманн-Україна» подарував дітям-вихованцям телевізор.

Цього ж дня Надія Щур відвідала спеціалізовану Рава-Руську школу-інтернат І-ІІІ ступенів, де привітала вихованців навчального закладу із святом Святого Миколая та вручила їм солодкі подарунки.

Не забув Святий Миколай про вихованців НРЦ «Злагода» і допоміг здійснити їхні мрії. Допомогали йому благодійники — представники фірми «Edvantis» (м. Львів). Спонсори вручили дитячому центру велотренажер для кімнати лікувальної фізкультури, комп’ютер та солодощі. Вихованці подякували за подарунки та із задоволенням поласували солодощами.

«Нехай щедрість і добро спонсорів засівають у душах наших дітей надію на світле майбутнє», — подякувала меценатам голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур. Жовківська райдержадміністрація висловлює щиру подяку керівникам підприємств та установ (ДП «Жовківське лісове господарство», ПП Перетятко В. М., ПП «Гарант», ДП «Рава-Руське лісове господарство», Жовківська райспоживспілка, Рава-Руське МПД «ДП Укрспирт», ТзОВ «Завод Стеко» та інші), які надали подарунки діточкам пільгових категорій і дітям учасників АТО.

Наш кореспондент.