Головна Свято Відбулась благодійна акція «Подаруй дитині свято»

Відбулась благодійна акція «Подаруй дитині свято»

346
0

В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття. Тому діточки з особливим трепетом очікують свята Миколая, заздалегідь пишуть листи з побажаннями. А посмішки юних облич і захоплення від подарунків не зрівняти з жодним досягненням.

Під яскравим і добрим знаком уваги до дітей від депутата Львівської обласної ради Андрія Романовича Думи завітав Миколай до вихованців дитсадків і наймолодших школярів із солодкими частунками. Напередодні найулюбленішого свята малечі обранець облради зорганізував благодійну акцію «Подаруй дитині свято».

Представники депутата зі святковими подарунками завітали у чотирнадцять населених пунктів виборчого округу. Ласощі від Миколая отримали діти молодших класів Малехова, Малих Підлісок, Великого і Малого Дорошева, Мервичів, Костеєва. Солодкі частунки знайшли своїх юних адресатів у Завадові, Зарудцях, школах та дошкільних закладах Зашкова, Куликова, Дублян. Дітвора підготувала віршики до довгоочікуваного приходу Миколая, співала пісень для гостей, а в нагороду отримувала вітання та ласощі.

Солодку радість відчули і молодші школярі Великих і Малих Грибовичів. Сільський голова Ігор Питель, директори шкіл Ганна Широн і Ганна Досхоч висловили подяку за увагу до дітей.

Сюрпризи-миколайчики від депутата презентували і в дитячому садочку та початковій школі с. Гряди. Директор школи Орест Гусак, а також батьки подякували за те, що і після виборів їх не забувають, подарували малечі села солодку радість. 

Свято Миколая  — це своєрідний символ людської надії і віри у щасливе майбутнє українських дітей. Адже саме у цей день, на Миколая, здійснюються дитячі мрії. А зреалізувати їх допомагають доброчинці. Благодійні акції від депутата А. Думи проводитимуться і надалі. Напередодні Різдва продуктові набори будуть роздані соціально незахищеним людям. Діти з малозабезпечених сімей поринуть у казково-святкову атмосферу при перегляді різдвяної вистави. Тож нехай кожен відчує радість, турботу й увагу.

Уляна ЛАЩІВСЬКА.