Головна Свято Вічнозелений сад поезії Лесі Українки

Вічнозелений сад поезії Лесі Українки

605
0

Під такою назвою пройшло свято, присвячене 146-й річниці з дня народження геніальної поетеси Лесі Українки. Організатори заходу — працівник дитячої бібліотеки Марія Токарчук та вчитель СШ № 3 Ірина Горлай зі своїми вихованцями — 3-Б класом. 

Святково прибрали клас, портрет Лесі Українки обрамили у вишитий рушник, на столі встановили книжкову експозицію “Вічнозелений сад поезії Лесі Українки”, на якій представлена література про життя і творчість поетеси та її твори, написані для дітей. Усі діти прийшли на свято у вишиванках.

Марія Романівна ознайомила школярів із біографією геніальної дочки України, зокрема, дитячими та юнацькими роками поетеси, про той світ, в якому вона жила, виховувалась і зростала серед чудової волинської природи. Для найменших своїх читачів Леся Українка написала чимало віршів, які діти декламували на святі: читаючи їх, глибше познайомилися з творчістю поетеси. Сама поетеса дуже любила казки, ці казки цікаві, але не завжди веселі. Їхні сюжети взяті із життя, вони вчать нас долати труднощі, що зустрічаються на нашому шляху, так, як це робила Леся.

Діти мали змогу подивитися мультфільм-казку “Біда навчить”, про маленького задиркуватого горобчика, якого біда навчила розуму. Після його перегляду школярі з Іриною Петрівною обговорювали казку. “Сподіваюся, — звернулася до дітей вчителька, — що ця казка навчить вас добра, любові та розуміння один одного. Надіюся, що ви завжди будете пам’ятати про вірші поетеси, які вчать нас любити Україну, поважати і розуміти людей, бути мужніми і водночас ніжними”. А Марія Романівна ще раз запросила дітей завітати до бібліотеки, наодинці пройтися життєвим шляхом поетеси, взяти її твори, з яких долинають слова Лесі Українки.

Наш кореспондент.