Головна Свято Все про Кобзаря дитячими вустами

Все про Кобзаря дитячими вустами

435
0

На початку весни, у березні, є свято, яке живе в серці кожного українця. Його святкують, починаючи з дитячого садка. Це, звичайно, святкування Шевченківських днів. Т. Г. Шевченко – видатний український поет, художник, борець за щастя українського народу. Вшанування пам’яті великого Кобзаря відбулось у дошкільному навчальному закладі села Сопошина. Свято мало назву "Іду з дитинства до Тараса".

Зала була переповнена дітьми, працівниками та батьками. Українські вишиванки, у які були одягненні діти та педагоги, надавали святу особливої урочистості та гордості за нашу вільну Україну, за яку так боровся поет.

Як завжди, звучали пісні про Україну на слова Т. Г.Шевченка. До того ж діти із особливою інтонацією розповідали вірші як Кобзареві, так і про нього.

Взяли участь діточки й в обговоренні життєвого шляху поета, й варто зазначити, що показали доволі хороші знання під час вікторини «Все про Кобзаря».  Усім припала до душі й надовго закарбується сценка "Тарас і мати", яку майстерно відтворили мати зі сином — Марія і Костик Грехи.

Вихованці дитячого садка закружляли у танку під пісню на слова поета "Зацвіла в долині", й їх підтримали бурхливими оплесками усі присутні в залі. Наприкінці до участі долучилися й батьки малят, їм випала нагода відгадувати загадки про творчість Шевченка.

Слід сказати, що без наполегливої праці організаторів, а саме вихователя, завідувача дошкільного навчального закладу Л. І. Чубай, музичного керівника І. Є. Голодовської та помічника вихователя Г. М. Панчишин, не відбулося б таке цікаве, змістовне й до того ж скероване на формування патріотичних якостей у діточок (усі відчули себе частиною славного українського народу, нащадками великого Кобзаря).

Яніна Тарасів.

На світлині: Вікторія Вовчко вишиває портрет Шевченка та декламує вірш про Кобзаря.