Головна Свято У Гряді відсвяткували День Незалежності України

У Гряді відсвяткували День Незалежності України

447
0

24 серпня, відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Незалежності України у селі Гряда.

На це свято зібралося багато запрошених гостей-уродженців що з’їхалися з багатьох міст та сіл України.

У святкуваннях взяли участь перший заступник голови Жовківської райдержадміністрації Любов Дунець, сільський голова Михайло Василина, депутат Жовківської районної ради Олег Бобало, депутати Грядівської сільської ради,духовенство та жителі навколишніх сіл.

“З проголошенням незалежності України, 24 серпня 1991 року, втілилась в реальність віковічна мрія народу нашої держави про вільний і самостійний розвиток. Цей день визначив долю людей і майбутнє нашої країни не на одну сотню літ.
Зараз, коли триває війна на сході нашої держави, розуміємо, що нашу незалежність треба вміти ще й зберегти, захистити. І це потрібно робити щоденно, аби відстояти своє право на вільну країну, на європейське життя.
Ми схиляємо голови перед загиблими героями «Небесної сотні», тисячами захисників України, які полягли на полі бою в боротьбі з російськими окупантами. Вони усі віддали своє життя за нас з вами, за своїх батьків, дітей, за рідну землю, за майбутнє Української держави, за право гордо називати себе «Українцем», розмовляти рідною мовою, відчувати себе громадянином. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких”, – сказала у своєму виступі Любов Дунець.

Із щирими словами до своїх односельців звернувся сільський голова Михайло Василина , привітавши зі святом, висловив подяку сільської ради тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села.

Продовжили свято аматорські колективи Жовківщини, які виконали мелодійні пісні та запальні танці.

Завершенням свята стали масові гуляння.

Отож залишається побажати громаді й надалі такої згуртованості, яку вони проявили під час святкування Дня села.

У Гряді відсвяткували День Незалежності України

У Гряді відсвяткували День Незалежності України