Головна Свято Жовківщина святкувала Всесвітній День захисту дітей

Жовківщина святкувала Всесвітній День захисту дітей

332
0

Перший день літа є особливим для усіх — для дорослих і малих. Адже цього  дня на Жовківщині, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято – Всесвітній День захисту дітей!

Діти – це цвіт Землі, майбутнє нашої країни і кожного з нас, найдорожчий наш скарб, безмежна радість і щастя. Приходять діти у світ зовсім маленькими і безпомічними, а ми, дорослі, повинні їх виростити, огорнути затишком і теплом, щирою ніжністю, батьківською турботою і великою та святою материнською любов’ю. Ми маємо захистити дітей від життєвих незгод, страждань, хвороб і воєн, створити всі умови, щоб виросли діти добрими, світлими, щирими і сердечними. Саме такими ми хочемо бачити своїх дітей. Отож, турбуючись про долю дітей усього світу (бо ж чужих дітей не буває) у листопаді 1949 року у столиці Франції Парижі рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок і було засноване це міжнародне свято – День захисту дітей!

Сьогодні день дитинства – гарне свято!

І мирне сонечко згори нам шле привіт.

Пісень і радості, та щастя так багато…

Цей гарний день святкує цілий світ! – такими віршованими рядками розпочали святковості організатори Жовківського центру дитячої та юнацької творчості, приурочені наймолодшим жителям міста. Усі дійства, а це: майстер-класи з рукоділля, бісероплетіння, боді-арту, виготовлення листівок — проходили під відкритим небом на центральній площі міста Вічевій. Також відбувся шаховий турнір, де перемогу здобули Максим Печонкін та Роман Лемещук. І найцікавішим стало відкриття міжнародної виставки робіт вихованців студії «Silver brush» (Лондон) та гуртка «Юний художник» в музеї «Жовківський замок».

Зігріймо усіх діток теплом і любов’ю, ласкою і добрим словом, ніжністю і турботою, щоб вони відчули свою важливість і необхідність у цьому світі.

Зоряна ГУМНИЦЬКА.