Головна Свято «Зимова казка» — у «Росинці»

«Зимова казка» — у «Росинці»

844
0

Справжнє диво чекає на малечу Жовківщини та гостей з інших регіонів у дитячому центрі оздоровлення, відпочинку та туризму «Росинка», що у селі Зіболки. Адже тут відкрито резиденцію Святого Миколая. На гарне велике християнське свято — Введення у храм Пресвятої Богородиці — відбулось урочисте відкриття резиденції. Ведуча та культорганізатор Наталія Сопілко зустріла перших гостей Святого — діточок зі КЗ ЛОР «Жовківський навчально-реабілітаційний центр І-ІІІ ступенів «Злагода», яким організувала поїздку провідний спеціаліст відділу освіти ЖРДА Марія Деревінська.

Сам проект так і називається — «Зимова казка». На Форумі ідей його запропонував учень 7-Б класу Жовківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Павло Бабух. Проект пройшов успішне обговорення і став найкращим разом із чотирма іншими. З районного бюджету на «Зимову казку» виділили 5 тис. грн. До цієї, порівняно невеличкої суми, охоче доклалися щедрі меценати і благодійники: Ярина Мотика, Віталій Перетятко, Марія Деревінська, Галина Слука, Ярослав Віхоть, Іван Голяк, Орест Купновицький, Роман Джурик, Лука Павлюк, Олексій Сопілко, Віра Канцір, Оксана Калиняк, Степан Сохнацький, Михайло Ветвіцький, художник пан Зеник зі села Зіболок та сім’ї П’єкних, Касараб, Онисько, Терененко. Вагомою була ідейна допомога творчого колективу Жовківського центру творчості.

Увесь грудень діти, які завітають у зимовий ліс до Святого, матимуть нагоду у чарівному будиночку написати заповітний лист до Миколая, опустити його у чарівну скриню, а далі розкішною каретою прокататись до самої резиденції Святого. Тут на них чекатимуть квести, майстер-класи з виготовлення ялинкових прикрас та пряників, частування печивом та напоями, а також подарунки. До того ж малеча матиме цікаву прогулянку галявиною казок у супроводі поштаря з вітальними листівками. На чарівному зимовому деревці охочі пов’яжуть кольорові стрічки, при цьому можуть задумати заповітні бажання. Усе це допомагатимуть здійснювати вихованці етнографічного гуртка табору «Росинка»: Ігор Пограничний, Юлія Найсік, Ірина Завадка, Надія Камінецька, Андріана Бабух, Павло Бабух, Володимир Бишко.

А у січні проект працюватиме у Різдвяному форматі. Тут, за словами Марії Деревінської, планують організувати конкурс вертепів, святкування Маланки, коляди.

Зоряна МИКИТЮК,
Надія БАЙБУЛА.