Головна Особистості До дня народження митця

До дня народження митця

251
0

27 серпня нашому славному землякові, легендарному актору театру та кіно, народному артисту, Герою України  Богдану Сильвестровичу Ступці виповнилось би 75 років. На превеликий жаль, уже чотири роки його немає серед нас – 22 липня 2012 року він помер у лікарні після важкої хвороби.

Верховна Рада України ухвалила постанову «Про відзначення 75-річчя з дня народження Богдана Ступки». Передбачено виготовити і ввести в обіг ювілейну монету, присвячену цій події, «Укрпошта» видасть поштову марку.     

Низку ювілейних заходів вшанування митця заплановано і на Жовківщині, зокрема у Куликові – батьківщині Б. Ступки. З цієї нагоди  у Народному домі смт. Куликова відбулася виїзна нарада. Обговорено ініційований перелік заходів, зокрема, присвоєння Народному дому Куликова звання «Народний дім ім. Б. Ступки», встановлення меморіальної дошки, відкриття світлиці «Мистецький Куликів» та ін. Вшанування пам ’яті Героя України заплановано провести 8-9 жовтня у Куликові.

Богдан Сильвестрович Ступка – український актор театру і кіно, лауреат Шевченківської премії, народний артист, Герой України. Загалом у Ступки – близько 100 ролей у кіно та понад 100 на сцені.