Головна Здоров'я Вибір ортопедичного взуття для дітей

Вибір ортопедичного взуття для дітей

456
0

Особлива будова стопи людини дозволяє правильно розподіляти навантаження на організм при різних фізичних рухах: ходьбі, бігу. Якщо стопа починає розвиватися з відхиленнями від норми, це впливає на опорно-руховий апарат, серцево-судинну систему, нервову. У той час як розвиток плоскостопості – це найлегше, що може статися зі здоров’ям людини. Щоб уникнути проблеми – пропонуємо купити ортопедичне взуття для дітей тут, на спеціалізованому сайті.

Роблячи вибір взуття, варто звернути увагу на такі критерії:

  1. Точний розмір, який забезпечить комфортну носку. Бажано, щоб між великим пальцем і взуттям залишалося не менше 1 см;
  2. Зручний носок. Для маленьких дітей характерні часті падіння. Тому, носова частина взуття повинна бути закрита і широка;
  3. Підошва. Вибирайте взуття з жорсткою, але при цьому нековзною і легкою підошвою.
  4. Устілка. Головна особливість такого виду взуття – устілка з супінатором. Вона надійно фіксує розташування ноги і допомагає правильно розподіляти навантаження на всі м’язи;
  5. Матеріал. Виробники самі використовують необхідний матеріал, який добре приймає форму стопи і не затримує вологу. А тому – можна сміливо вибирати будь-який із запропонованих варіантів.

Види дитячого ортопедичного взуття

Ортопедичне взуття, яку ви можете купити в цьому магазині – https://medsklad.com.ua/contacts/lvov, підрозділяється на наступні види:

  • Дитяче взуття;
  • Взуття для дорослих;
  • Взуття літнє.

У свою чергу, вся дитяче взуття за своїм принципом може бути трьох видів:

Антівальгусна

Як правило, призначають ортопеди при плосковальгусному дефекті. Особливостями цього виду є жорсткий гомілок, подовжений внутренній гомілок, особлива устілка.

Антіварусна

Рекомендується носити при косолапості. Відрізняється високим задником і особливою жорсткою устілкою. Багато виробників роблять універсальну взуття для варуса і вальгуса. При варусній деформації рекомендується взяти вальгусную модель і надіти правий сандалик на ліву ніжку, а лівий – на праву. Цей прийом спрацьовує не у всіх виробників.

Стабілізуюча

Взуття призначають при значних викривленнях стопи. Воно щільно фіксується на нозі, має дуже високий задник і спеціальну устілку.

Не менш важливо носити ортопедичне взуття не тільки на вулиці, але і вдома. Адже саме постійне ходіння босоніж по рівній поверхні і посилює дефект стопи.

Каталог нашого взуття порадує різноманітністю виробників, кольоровою гамою, а так само низькою вартістю і високою якістю. Фахівці магазинів допоможуть підібрати правильну модель і розмір, розкажуть як правильно за нею доглядати.