Головна Звернення Допомога громадам

Допомога громадам

445
0

Нещодавно учасники молодіжного табору «Пам’ятаємо і не забудемо», що базується на території ЖРДЦОВТ «Росинка», відвідали с. Смерків.

Метою молодіжного таборування, що проводиться у рамках реалізації обласної програми «Молодь Львівщини» за підтримки Департаменту інформаційної та внутрішньої політики Львівської ОДА, є облаштування та впорядкування пам’ятних місць, пов’язаних з історією українського народу. Під час відвідування Смерекова молодь надала допомогу місцевій громаді у підготовці до Дня Незалежності та облаштуванні території місць поховання воїнів УПА та Січових Стрільців. Було пофарбовано у кольори національного прапору України бетонні електроопори при в’їзді у Смереків та Перемивки, вздовж дороги Львів—Рава-Руська.

Щира подяка голові Смереківської сільської ради Богдану Стахіву за увагу та допомогу в організації акції та солодке пригощання волонтерів. Дякуємо учасникам таборування, які долучилися до виконання робіт: Ольга Повідайко, Віра Янковська, Ярослав Бокало, Роман Пелек, Віталій Ненчук, Любомир Могилюк, Маркіян Шмігер, Андрій Шмігер, Оксана Чорна, Тарас Карпа, Зоряна Хомутник, Богдана Царик та інші.

У рамках таборування молодь уже побувала у селах Артасові та Звертові, де, окрім проведених робіт, відвідали дерев’яні церкви – пам’ятки архітектури національного значення, спілкувались із настоятелями, реставраторами, місцевими жителями.

Наш кореспондент.