Головна Звернення Голова Жовківської РДА представила свого першого заступника Любов Дунець

Голова Жовківської РДА представила свого першого заступника Любов Дунець

491
0

Минулого тижня у сесійній залі районної ради голова Жовківської РДА Надія Щур представила свого першого заступника Любов Дунець. Очільниця району зачитала розпорядження № 356 К від 10.12.2015 р. про призначення Любові Михайлівни Дунець на посаду першого заступника голови Жовківської РДА у порядку переведення зі Жовківської об’єднаної державної фінансової інспекції Держфінінспекції у Львівській області.

— Любов Дунець – людина, яку всі знають і шанують, — наголосила Н. Щур, — строга і вимоглива, давно працює у районі, фаховий фінансовий спеціаліст. Тому, більш ніж впевнена, ніколи не підведе і працюватиме над вирішенням актуальних питань економічного напрямку.

Голова Жовківської районної ради Роман Горбань, вітаючи Любов Михайлівну з призначенням, наголосив, що від районної ради буде всіляка підтримка і сприяння. Побажав першому заступнику плідної праці, натхнення, розуміння і впевненості.

Любов Дунець (на світлині в центрі, у товаристві голови Жовківської РДА Надії Щур та голови Жовківської районної ради Романа Горбаня) подякувала за виявлену довіру і запевнила, що прикладе усі свої старання, аби виправдати її, використовуючи досвід попередньої фінансової роботи.

Коротка біографічна довідка:

Народилася 30 травня 1963 року у м. Комсомольську-на-Амурі Хабаровського краю.

У 1987 році закінчила Львівський сільськогосподарський інститут за спеціальністю "Економіка і організація сільського господарства".

Трудову діяльність розпочала у 1980 р. з бухгалтера Інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я. С. Підстригача (м. Львів). 1985 – 1989 рр. – диспетчер і економіст з оплати праці колгоспу ім. ХХ з’їзду КПРС Бершацького району Вінницької області.

1989 – 1994 рр. – економіст, головний спеціаліст, заступник начальника Нестеровського райвідділу статистики.

1994 – 1996 рр. – провідний контролер-ревізор і заступник начальника контрольно-ревізійного відділу у Жовківському районі КРУ у Львівській області.

1996 – 2012 рр. – начальник КРВ у Жовківському районі у Львівській області.

2012 – 2014 рр. – начальник Жовківської міжрайонної державної фінансової інспекції Держфінінспекції у Львівській області.

2014 – 2015 рр. – начальник Жовківської об’єднаної державної фінансової інспекції Держфінінспекції у Львівській області.

Загальний стаж роботи – 34 роки 2 місяці. Стаж державної служби – 26 років 6 місяців.

2002-2006 рр., 2006-2010 рр. – депутат Жовківської районної ради.

Уляна ЛАЩІВСЬКА.