Головна Звернення Зважаючи на досвід і професіоналізм

Зважаючи на досвід і професіоналізм

241
0

Нещодавно  голова РДА Надія Щур представила керівника відділу культури і туризму Жовківської районної державної адміністрації Галину Петрівну Фесюк працівникам галузі культури, призначену в порядку переведення з головного спеціаліста відділу на посаду керівника, відповідно до розпорядження голови від 4 грудня 2015 року.

— Галузь культури – одна із духовних скарбниць українського народу, а Жовківський район має чим її поповняти: збережені традиції, культурні цінності та фольклор, багата колекційна збірка в музеях, маємо цікаву історію творчих особистостей, багато пам’яток сакрального мистецтва. Галина Фесюк  добре розуміється на питаннях культури, знає її проблеми та потреби, має рішучий характер. Тому, я впевнена, що галузь культури отримала доброго керівника, який наших сподівань не підведе, — сказала Надія Степанівна.

Коротка біографічна довідка:

Галина Петрівна Фесюк народилася 16 серпня 1964 у селі Пилах Жовківського району. У 1990 році закінчила Львівський політехнічний інститут за спеціальністю «Інженер-електромеханік». Свою трудову діяльність розпочала з інженера-електромеханіка Львівського політехнічного інституту. Протягом 1998–2001 рр. — навчання  у Київському інституті радіотележурналістики, кваліфікація — журналіст ЗМІ. У 2013 році — навчання на курсах підвищення кваліфікації у Львівському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України за темою “Культурний менеджмент”.

1997 року переїхала на постійне проживання до Жовкви. Зайнялася краєзнавчою роботою. Дослідила і написала історію сіл Волі-Висоцької, Лаврикова, Пилів, Забір'я, вивчала топоніміку району. Записувала легенди та перекази про походження назв сіл району.

Виховуючи синів, займалася громадською роботою, допомагала УГКЦ як редактор випускати часописи “Духовне джерело”, “Джерело життя”, а протягом 2000-2002 рр. — редактор просвітянського часопису «Голос серця». Упродовж 2001-2007 рр. — засновник і видавець літературно-мистецького і краєзнавчого часопису «Живоцвіт».

З 2009 року — редактор інтернет-порталу «Моя Жовківщина».

У 2003 випустила перші буклети на Жовківщині — «Жовква — перлина архітектурних пам'яток» та «Світло Крехівської святині». Наступними виданнями стали краєзнавчі інформатори: «Два дні на Жовківщині», «Жовківщина туристична», «Жовківщина — край Розточчя», «Туристична Жовківщина», «Жовківська дитяча школа мистецтв», «Музеї Жовківщини».

Трудову діяльність у Жовківському районі розпочала у 1999 році керівником гуртків «Юний журналіст» та «Екскурсоводи-краєзнавці» Жовківського центру дитячої та юнацької творчості. Нагороджена Грамотою Львівської державної обласної адміністрації «Кращий керівник гуртка».

2007-2015 рр. — головний спеціаліст  відділу культури і туризму Жовківської райдержадміністрації.

Із 4 грудня 2015 року — керівник відділу культури і туризму Жовківської районної державної адміністрації.

Член правління Української асоціації письменників Західного регіону, президент Благодійної організації творчих та активних жовківчан «Розточани», Голова Правління Жовківської районної організації УТОПІК (українське товариство охорони пам'яток і культури), заступник голови районної організації Всеукраїнського об'єднання товариства «Просвіта». Засновник і організатор Всеукраїнського літературного конкурсу імені Леся Мартовича на Жовківщині.

Одружена, виховує двох синів.

Наш кореспондент.