Головна Звернення Володимир Гірняк «Допомагати усім, чим можу – мій обов’язок»…

Володимир Гірняк «Допомагати усім, чим можу – мій обов’язок»…

585
0

Уже традиційними стають зустрічі очільників області з жителями Жовківщини. Днями у приймальні голови Жовківської районної ради Романа Горбаня зібралося чимало люду, аби  зустрітися з депутатом Львівської обласної ради, заступником голови обласної ради Володимиром Гірняком. Хтось уперше звернувся по допомогу до посадової особи, дехто – вчергове. «Я вірю Гірняку, — сказала сивочола бабуся, — він як сказав, що допоможе, то допоможе». Володимир Олегович дійсно прагне глибоко вивчити питання, з якими до нього звертаються, й обов’язково допомогти.

Цього разу більшість громадян (на прийом звернулося 39 людей) просили кошти на лікування важкохворих. «Тисячу гривень іде на медикаменти щодня, — зі сльозами на очах розповіла про хворобу знайомого жителька Ситихова. – Уже все, що можна продали, руки опускаються у відчаї». Зверталися до пана Олега і жителі щодо сприяння у вирішенні земельних питань.

На прийомі громадян у депутата, заступника очільника області Олега Гірняка побували жителі  м. Жовкви, сіл Туринки, Глинська, Замочку, Сопошина, Добросина, Помлинова та ін.

«Лише здійснюючи такі зустрічі з жителями, можна дізнатись, що їх особливо хвилює. Вважаю, кожен обранець, тобто депутат, має не ховатись у високих кабінетах, а допомагати людям на місцях. І допомагати не лише перед виборами, а щодня. Якщо  хочеш, щоб люди тобі довіряли – заслужи їх довіру!», — резюмував зустріч Олег Гірняк.

Зоряна ГУМНИЦЬКА.