Головна Звернення Зустріч із губернатором у Народному домі м. Рави-Руської

Зустріч із губернатором у Народному домі м. Рави-Руської

251
0

У п’ятницю, 4 березня, у Народному домі м. Рави-Руської відбулася зустріч голови Львівської обласної державної адміністрації  Олега Синютки з громадою міста.

Послухати губернатора області, а також поспілкуватися з ним із приводу наболілих питань сьогодення прибули громадяни й керівники не лише Рави-Руської, а й Жовкви та сіл району.

Зі зали звучали питання з приводу ремонту доріг у Раві-Руській, до Потелича; забруднення узбіч дороги до кордону, будівництва цементного заводу, специфіки та строків об’єднання громад, неправомірного розподілу земель у парковій зоні міста під індивідуальне будівництво колишнім мером міста І. Верещук, про зміну керівництва у Жовківській школі мистецтв тощо.

Відповідаючи на запитання громадян, Олег Синютка залучав до відповідей голову Жовківської РДА Надію Щур (на світлині), мера Рави-Руської Миколу Зінька, керівника відділу освіти Жовківської РДА Михайла Коваля.  

Педагоги, представники ініціативної групи зі встановлення опалення у Рава-Руській ЗОШ  I-III ступенів №1, висловили подяку очільнику області за вагому підтримку у здійсненні запланованого вже у цьому році.

На завершення зустрічі усі присутні виконали Гімн України (з ініціативи губернатора, вшановуючи таким чином дні народження автора Гімну України Михайла Вербицького та видатного українського композитора Володимира Івасюка).

Наш кореспондент.