Головна Цікаво Повний огляд ноутбука Apple MacBook 12 дюймів

Повний огляд ноутбука Apple MacBook 12 дюймів

90
0
MacBook 12
MacBook 12

Огляд MacBook 12

Найкомпактніша на даний момент модель портативних комп’ютерів Apple – MacBook 12. Вони були презентовані компанією не так давно, в 2015 році, проте вже встигли заробити хорошу репутацію.

Родзинкою цього ноутбука крім розміру став новітній процесор Intel Kaby Lake.

Так кому ж підійде такий варіант Мака? Давайте розбиратися.

За рахунок своїх компактних габаритів в ергономічності Apple MacBook 12 порівняємо з Айпад, який працює на базі операційної системи Mac. Однак, він все ж виграє на його тлі, так як є, напевно, першим ноутбуком в історії Еппл, який об’єднав в собі відразу і компактність, і високий рівень продуктивності.

Дизайн

Концепція для макбуков 12 дюймів залишається такою ж, як вона була під час першої презентації цього пристрою в 2015 року. Це явно безпрограшний варіант – строгий, сучасний і мінімалістичний дизайн, який легко друкується в пам’яті і виробляє вже досить конкретну зорову асоціацію з продукцією конкретного бренду.

Однак, багато користувачів нарікають, що втомлюються від незмінного дизайну. І навіть незважаючи на покращений софт, перше враження складається одне – ти купуєш такий же ноутбук. Тому було б не зайвим внести хоча б якісь зміни.

Кольори в оформленні корпусу залишилися ті ж, Еппл вирішив обійтися без колірних експериментів. Найбільш популярними називають моделі «рожеве золото» і «сріблястий». Рамка навколо дисплея не стала вже, та й за кольором змін ніяких не відбулося. Камера в корпусі з дозволом 480р.

Дисплей

Уже стандартний для техніки Apple дисплей Retina показує високу якість зображення. Забавно, що встановлювати їх на свої пристрої компанія стала відносно недавно. Тепер же важко уявити такі без нього.

Всі зображення вкрай чіткі і яскраві, будь то відео, текст або фотозображення. Дозвіл пікселів в співвідношенні 2304 * 1440.

Завдяки застосуванню технології отримання найбільш чіткого зображення за допомогою масштабування ви зможете налаштувати найбільш зручний для себе варіант розміру картинки на екрані. У розділі «Системні налаштування» є відразу три варіанти.

В екрані Макбук 12 дюймів не передбачено сенсорне управління. Хоча для ноутбука це, в принципі, досить логічне рішення при наявності клавіатури і трекпада. Однак, деяким користувачам, які звикли мати справу скоріше з планшетами Еппл, буде важко пристосуватися і утриматися від «тикання» в екран спочатку.

Клавіатура

Щоб зберегти компактність всієї моделі і не втратити показники точності натискання клавіш, Еппл приділили клавіатурі особливу увагу. Ноутбук AppleMacBook 12 володіє клавіатурою особливого зразка з назвою «метелик»: під час навіть не зовсім точного натискання на будь-яку клавішу вага розподіляється рівномірно і палець не з’їжджає в мертву зону. Ця клавіатура тонше стандартної більш ніж на третину.

Хоча загальний розмір корпусу досить невеликий, площа клавіш збільшилася майже на 1/5, а трекпад став більше в 0,5 раз.

У Макбук 12 2017 року було оснащено вже покращеною версією все тієї ж «метелики». Якщо до неї пристосуватися, то ви навряд чи захочете змінити її в майбутньому на що-небудь інше.

Трекпад

Вперше технологія Force Touch, яка стала прототипом сенсорів у всіх пристроях Еппл була застосована саме в 12-дюймової моделі Мак.

Використовуючи трекпад MacBook 12 2017, ви зрозумієте, наскільки він практичний. Натискати на нього тепер можна в будь-якому місці, щоб клікнути на необхідну опцію на екрані. При цьому, натискання буде відчуватися як механічне. Такий ефект досягається завдяки технології «Taptic Engine».

Порти

Він у Макбук 12 один – USB Type-C. Багатьом не подобається такий стан речей, адже з одним роз’ємом неможливо підключити до ноутбука відразу кілька пристроїв. Насправді цей порт можливо максимально задіяти з використанням перехідників.

Наявність тільки одного порту пояснюється розміром корпусу. Для інших просто не залишилося місця. Тому, за подібну компактність і мобільність доводиться платити.

Будемо сподіватися, що в наступних моделях з 12-дюймовим екраном ця проблема буде якось вирішена.

Зарядка цього ультрабука можлива і через зовнішній пристрій.

Оновлення системи Apple

Всі пристрої періодично оновлюються до систем нових поколінь. Нові функції надаються користувачам безкоштовно.

Оновлення Макбук 12 відмінно працюють і самостійно, але, щоб розширити їх потенціал, спробуйте синхронізувати ноутбук з іншими пристроями. Таким чином ви зможете обробляти фото і відео, обмінюватися ними, здійснювати телефонні дзвінки та інше.

Підсумок

Зробимо невелику витяжку, щоб розкласти наш огляд макбук 12 по поличках.

Мабуть, порівнянь з iPad нам не уникнути, адже вони дуже схожі за формою і розміром. Можна назвати Макбук 12 проміжною ланкою між планшетом і повнорозмірним ноутбуком. Він об’єднав у себе під кришкою продуктивний процесор з