Головна Цікаво Скільки коштує засклити лоджію металопластиковими вікнами?

Скільки коштує засклити лоджію металопластиковими вікнами?

39
0

Засклення балконів і лоджій – популярна і затребувана послуга. Щодня в компанії по установці ПВХ-вікон звертаються тисячі клієнтів, які бажають змінити на краще кілька квадратних метрів додаткової площі.

Vokne.com.ua в Києві проводить скління лоджій за цінами виробника за допомогою конструкцій, виконаних їх німецького профілю Рехау. Наша віконні системи виглядають привабливо і акуратно, відмінно справляються зі своїми функціями.

Холодне або тепле скління лоджії – який варіант вибрати?

Тип скління вибирається залежно від цільового використання лоджії і наявного бюджету. Тут можливі наступні варіанти:

  • Холодне. Варто недорого, але при цьому відмінно захищає приміщення від опадів, пилу. ПВХ-конструкції в даному випадку не дуже захищають лоджію від холоду, тому в холодну пору року різниця температур в приміщенні і на вулиці буде несуттєвою.
  • Тепле. Оптимальний варіант у разі, якщо є необхідність створити на лоджії сприятливий мікроклімат. Граматичні і надійні конструкції їх ПВХ відмінно захищають від вітру, снігу, дощу, пилу, стороннього шуму. Саме завдяки теплому склінню і утеплення, можливо перетворити лоджію в повноцінну житлову кімнату або зробити кілька квадратних метрів простору продовженням іншої кімнати.
  • Багатокамерні склопакети демонструють найвищий рівень теплозбереження.

Незалежно від типу конструкції, ПВХ системи не вимагають особливого догляду і при цьому зберігають свій привабливий вигляд і експлуатаційні властивості протягом 2-3 десятків років.

Скільки коштує скління лоджії?

Більшість клієнтів відмовляються від установки віконних рам на лоджії, вважаючи, що подібного роду благоустрій варто надзвичайно дорого. Компанія ТОВ Хімавто готова запропонувати засклення балконів і лоджій під будь-який бюджет.

Ціна конструкції визначається наступними факторами:

  • обраний тип скління (тепле або холодне);
    установка додаткових елементів (наприклад, москітних сіток або протівовзломних замків);
  • розміру віконного отвору;
  • складності монтажу.

Для точного розрахунку ціни можете зв’язатися з консультантами компанії і запросити майстра прямо на будинок для зняття замірів. Підсумкова вартість конструкції буде озвучена фахівцем після точних вимірювань і узгодження основних деталей.

Як показує практика і багаторічний досвід роботи, вікна від виробника коштують на 20-30% дешевше, ніж покупка конструкцій у посередників.