Головна Цікаво Як правильно вибирати квадрокоптера для новачків

Як правильно вибирати квадрокоптера для новачків

9
0

Радіокеровані безпілотні апарати сьогодні на піку популярності і користуються заслуженим попитом. Практично щодня виробники випускають на ринок нові технологічні розробки, які на порядок вище попередніх. З розширеними можливостями і вдосконаленим функціоналом, такі дрони стають повноцінним гаджетами, здатними виконувати ряд поставлених завдань. Ознайомитися з новинками можна тут, візуально розглянувши і прочитавши технічні характеристики кожної моделі.

Сьогодні у продажу можна зустріти безпілотні апарати, як для дітей і новачків, так і для досвідчених користувачів. Кожен може підібрати для себе оптимальну модель дрона, відповідно до своїх смаків, уподобань, фінансовими можливостями, а також пілотського досвіду.

Новачкам досить складно відразу визначитися з вибором, так як кожна модель приваблива по-своєму. Звертати уваги на дорогі моделі не варто, так як попереду ще навчання майстерності пілотування. Тому користувач повинен відразу вирішити для себе – з якою метою буде використовуватися дрон? Пілотувати їх можна по-різному, тому таке рішення досить важливо при виборі моделі:

  • для участі в гонках на швидкість;
  • виконання 3d трюків і фігур вищого пілотажу;
  • для зйомок і Селфі.

Коли мета визначена, можна приступати до ознайомлення з технічними характеристиками і експлуатаційними параметрами безпілотників.

На що новачкам звертати увагу при виборі безпілотного літального апарату

Управління безпілотником складна і непроста задача, тому слід підібрати для себе зрозумілий і нескладний спосіб передачі команд дрону. Багато Мультикоптер невеликих розмірів управляються за допомогою смартфона або планшета, використовуючи Wi-Fi. Для коротких відстаней це зручно, а для далеких не підходить. Тому слід купувати квадрокоптер з пультом управління.

Ціна на безпілотний апарат також має істотне значення, а новачкові краще підібрати модель в бюджетному сегменті. За 1000 грн. можна купити функціональний квадрокоптер, який підпорядковується командам і легко керованим в повітрі. Наприклад, мікро Cheerson CX-10 2.4Ghz за 760 грн., Або Eachine E010 червоний RTF за 660 грн. Надалі можна купити більш дорогу модель дрона, а для навчання вистачить і таких. Щоб зрозуміти, що до чого, і як пілотувати безпілотником.