Головна Цікаво Як зрозуміти, що в оці чужорідне тіло?

Як зрозуміти, що в оці чужорідне тіло?

58
0

Правильне лікування – перемога в здоров’я

Правильне лікування в офтальмології дозволяє отримати здоровий зір на довгий період часу і насолоджуватися чіткою картинкою зображення, що бачить людина. Саме тому важливо вчасно звертатися до фахівців, які без проблем допоможуть вирішити ваші проблеми, пов’язані із захворюванням очей. Особливо, якщо виникає питання: чужорідне тіло в оці, що робити? «Офтальмологія 1st» готова надати високоякісну допомогу і закріпити успішний результат на все життя. Сучасні технології і великий професіоналізм лікарів, що допомагають багатьом клієнтам отримати правильну діагностику та лікування в будь-якому віці.

Кожна людина знає з дитинства, що очі є найбільш незахищеною частиною тіла, яка може бути пошкоджений при попаданні чужорідних тіл при будь-якій ситуації. А це досить небезпечно, особливо, якщо відразу не надати професійну допомогу до. Крім того, що у людини виникає травма рогівки, є ще і велика ймовірність занесення інфекції, що може викликати різні наслідки.

Як зрозуміти, що в оці чужорідне тіло?

– сльозотеча;

– дискомфорт;

– почервоніння;

– світлобоязнь.

Якщо ви спостерігаєте такі симптоми, тоді потрібно обов’язково звернутися до офтальмолога, так як тільки він зможе визначити наявність стороннього тіла. У «Офтальмологія 1st», завжди готові допомогти вам при виникненні такої проблеми і швидко видалять чужорідне тіло з ока. Також фахівці нададуть повну консультацію, підкажуть, як правильно доглядати за оком після процедури, і порекомендують спеціальні препарати, що дозволять вбити інфекцію і зняти запалення.

Як проходить процедура?

Не потрібно боятися звертатися за допомогою, наші фахівці все зроблять швидко, а головне безболісно. Прийшовши на прийом, вас оглядає лікар, який проводить сучасну діагностику на новітніх технологіях, після чого пацієнтові водять місцевого типу знеболювання і видаляють чужорідне тіло. Вся процедура займає півгодини вашого часу, тому не варто відкладати її на завтра, коли наслідки можуть бути пізніше негативними для здоров’я очі. Також рекомендуємо звернути увагу на те, що після процедури очі прокапали краплями і буде проведена лазерна терапія.

«Офтальмологія 1st» – це постійна робота і розвиток, що дозволяє правильно працювати з пацієнтами. Надаючи їм тільки найбільш ефективні послуги. Здоров’я очей для фахівців нашої лікарні коштує на першому місці, тому ми завжди прагнемо до більшого результату і закріплюємо його на великий відрізок часу. Тепер кожен забуде про дискомфорт від сторонніх предметів в очах, а також швидко отримає професійну допомогу.