Головна Економіка Аграрії Львівщини можуть отримати до 36 мільйонів співфінансування на розвиток потужностей зі...

Аграрії Львівщини можуть отримати до 36 мільйонів співфінансування на розвиток потужностей зі зберігання зерна

75
0

Подавати заявки можна до 14 лютого.

Програма USAID АГРО заохочує подавати заявки на суб-грант тих аграріїв, які надають послуги з доробки та зберігання сільськогосподарської продукції, мають елеваторні потужності, розробили або почали розробляти проектну документацію.

Загалом Програма надасть до 270 млн грн співфінансування аграріям, які надають послуги з сушіння, зберігання та доробки зернових та технічних культур. За програмою передбачено 10-15 проєктів співфінансування з бюджетом від 18 до 36 млн грн кожен.

Результати, які необхідно досягти одержувачам грантів:  

  • щонайменше додатково 70 малих та середніх агровиробників (ММСП) отримають послуги з доробки, сушіння та/або зберігання зерна.
  • не менш ніж на 20 тисяч тон в рік збільшиться надання послуг ММСП зі зберігання зерна та/або не менш ніж на 50 тисяч тон в рік послуг по сушінню зерна;
  • не менше 50% від загальної кількості наданих послуг з доробки, сушіння та/або зберігання зерна отримають ММСП, які мають в обробітку (орендують) землі площею менше 500 га.

Кінцевий термін подання заявок для розгляду в першому раунді (технічна пропозиція, бюджет і супровідні документи) – 14 лютого. Документи необхідно скерувати на е-пошту  agro.subawards@chemonics.com. У будь-якій кореспонденції щодо цього конкурсу прохання зазначати його назву: РПЗ № 09.

«На території області є 35 елеваторів потужністю понад 1 млн тонн. Попри це існує потреба в елеваторних потужностях. Суб-грант є хорошою нагодою отримати кошти для вирішення проблеми з доробкою, сушінням або зберіганням зерна та сприятиме об’єднанню мікро- та малих суб’єктів господарювання. Це посилить їхню спроможність та збільшить потужності зерносушарок або елеваторів на території області», – наголосила заступниця директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Людмила Гончаренко.

Детальніше про Програму за посиланням: http://surl.li/phvof