На Львівщині відкрили новий завод, що спеціалізується на переробці рибної продукції, створивши майже 300 робочих місць.
Завод розпочав роботу на базі ПрАТ “Львівський обласний виробничий рибний комбінат”. Виробництво відповідає всім міжнародним стандартам і планує вихід на європейський ринок. “Щиро дякую Олександру та Віталію Свіщовим за те, що ви вірите у державу й інвестуєте у нашу область,” – зазначив представник адміністрації.
Ринок риби на Львівщині недозабезпечений, власне виробництво покриває лише 2% потреб. Львівська обласна державна адміністрація готова до співпраці з інвесторами для розвитку агросектору. Ми хочемо, щоб у кожному районі зʼявилися подібні підприємства, орієнтовані на експорт.
Дякуємо українському бізнесу, який працює чесно, сплачує податки та допомагає армії. “Низький уклін нашим воїнам за те, що маємо державу,” – додав представник адміністрації.