Головна Соціальне життя У Львові провели Великодній сніданок для потребуючих

У Львові провели Великодній сніданок для потребуючих

0
0

У Львові 12 квітня відбувся Великодній сніданок для людей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Захід організували управління соціального захисту Львівської міської ради разом з Українським католицьким університетом, запросивши 175 осіб.

Традиційно сніданок розпочався зі спільної молитви та освячення їжі. Учасники мали змогу скуштувати великодні страви, серед яких були паска, варені яйця, ковбаси та м’ясо. Атмосферу свята розділили мер Львова Андрій Садовий та заступниця міського голови з гуманітарних питань Ірина Кулинич.

“Великдень — це свято радості і перемоги. У такий день важливо, щоб цю радість відчували усі. Бо лише спільно, підтримуючи один одного, ми творимо єдність і помножуємо радість від Христового Воскресіння”, — зазначила Ірина Кулинич.

Традиція проведення таких заходів у Львові триває понад 18 років. Цьогоріч з 1 по 12 квітня районні відділи соціального захисту разом з громадськими організаціями роздали продуктові набори для 1600 осіб.

До організації святкових заходів долучилися громадські організації міста. Зокрема, ГО «Корпорація добрих справ» проведе частування у Левандівському парку 7 та 14 квітня, а ГО «Там, де живе надія» організувала частування 10 квітня у парку біля церкви Різдва Пресвятої Богородиці на Сихові.

Джерело: Львівська міська рада