Головна Здоров'я Львівщина отримала понад 100 ліжок-трансформерів для батьків

Львівщина отримала понад 100 ліжок-трансформерів для батьків

0
0

Львівщина отримала 111 спеціальних розкладних ліжок для батьків, які перебувають із дітьми в палатах під час лікування. Ініціатива, яка забезпечує комфортне спільне перебування, була реалізована Благодійною організацією «Дім Рональда МакДональда Україна» та Релігійною організацією «Релігійне Управління Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні».

Ці нововведення спрямовані на підтримку емоційного зв’язку та комфорт під час перебування у лікарні. Про це говорив в.о генерального директора Клінічного центру дитячої медицини Богдан Мальований:

У процесі лікування дуже важливо, щоб дитина не залишалася наодинці, а батьки могли бути поруч у будь-який момент

.

В. о. голови Львівської обласної ради Юрій Холод також зазначив:

Це не просто про комфорт, а про турботу, людяність і підтримку родин у складний період лікування дітей

.

Загалом Львівщина стала першим регіоном в Україні, де започатковано таку програму, і загалом планується передати 1400 ліжок до 46 дитячих лікарень по всій Україні.