Головна Соціальне життя Терміновий збір коштів на операцію для Василька Лисовця

Терміновий збір коштів на операцію для Василька Лисовця

0
0
Терміновий збір коштів на операцію для Василька Лисовця

Для хлопчика Василька Лисовця з Дрогобицького району терміново збирають кошти на чергову операцію. У п’ятницю, 7 серпня, у Польщі має розпочатися хірургічне втручання з нарощування кістки.

Дитина 2013 року народження вже перенесла шість операцій після онкологічного захворювання — паравертебральної нейробластоми, що спричинила парез ніг. Поточна операція стане сьомою.

Загальна вартість лікування становить 240 тис. грн. За інформацією родини, для повного закриття рахунку на операцію протягом найближчих двох днів необхідно дозібрати ще 30 тис. грн.

Родичі Василька надали всі медичні документи, які підтверджують діагноз та необхідність проведення операції. Вони звертаються до небайдужих із проханням про фінансову підтримку, аби хлопчик отримав шанс знову ходити.

Реквізити банківських рахунків та контактний телефон бабусі хлопчика вказані в оголошенні родини про збір коштів.