Головна Цікаво Чому алюмінієвий посуд користується популярністю у покупця?

Чому алюмінієвий посуд користується популярністю у покупця?

277
0

Метал сріблясто-білого кольору, який займає 13 місце в таблиці Д. І. Менделєєва, називається алюмінієм. Він займає 8% земної кори, а за поширенням, після кремнію і кисню, знаходиться на 3 місці. Уже багато років посуд з алюмінію експлуатується господинями усього світу. І це вже не ті непримітні сковороди і каструлі. Виробник сильно збільшив асортимент, адже попит на цю продукцію постійно зростає.

Які існують види алюмінієвого посуду? У чому її перевага?

Які тільки вироби з алюмінію не пропонує сьогоднішній виробник покупцеві. Сковороди, каструлі, виделки, ложки, качатниці, друшляки, казани, казани і багато іншого. Немає нічого дивного чому алюмінієвий посуд знаходиться у господинь в пошані. Страви в ній готуються швидше, адже даний матеріал є відмінним провідником тепла, вона легка, а їжа ніколи не підгорає.

Посуд, зроблена з алюмінію, звернула увагу на себе своїми відмінними властивостями. Вона довговічна, мало важить, стійка до корозії, а також, що теж немало важливо, недорого коштує. Всі ці якості роблять її привабливою для покупця.

Існує наступні види алюмінієвого посуду:

1. Штампована. Цей вид легший, менш довговічний, а тому й коштує дешевше. Але деякі фірми намагаються збільшити її термін служби за рахунок того, що використовують тільки високоякісний алюміній, а також наносять керамічні і антипригарні покриття.

2. Лита. Відрізняється високою якістю. У неї товщі стінки (4 мм) і дно (6-8 мм), а також вона більше важить, через що має перевагу-стійкість до деформацій сильніше, ніж у попереднього виду.

Як правильно застосовувати алюмінієвий посуд?

Багато людей не знають, що для посуду з алюмінію існують свої певні правила застосування. І якщо дотримуватися їх, посуд алюмінієвий прослужить набагато довше. Вони наведені нижче:

  • якщо посуд потемніла, не тріть її грубими мочалками і не застосовуйте агресивні шліфувальні розчини. Так Ви зруйнуєте оксидную поверхневу плівку і стоншена стінки і дно. Використовуйте м’які губки і гелієві кошти.
  • якщо на посуді з’явилася чорнота, а продукти пригоряють, замочіть її в солоній воді, а потім залиште на ніч. Забруднення очистяться без праці.
  • щоб сковорідки і каструлі не зношувалися, мийте їх зразу після того як приготували їжу. Але за умови, що вони повністю охолонуть. В іншому випадку є ймовірність деформування.

Алюмінієвий посуд багато років не втрачає популярність через свою економічності і легкості. І якщо вас цікавлять саме ці якості-зупиніть свій вибір на ній.