Головна Цікаво Чому обирають швейні машинки Singer

Чому обирають швейні машинки Singer

314
0

Кілька століть тому машинка під маркою «Зінгер» стала дивним і революційним відкриттям. Пристрій буквально підкорило світ і дозволило змінити ставлення до швейному виробництву. Інновація датується 1 790 роком, і з тих пір компанія не втомлюється демонструвати відмінні показники якості. Корпорація не знижує планку і регулярно оновлює асортимент, поповнюючи його поліпшеними моделями.

Регулярне освоєння інноваційних технологій, найсуворіший контроль всіх процесів виробництва, а також унікальні рішення, задіяні в ергономіці і стилістиці – все це говорить про те, що кожна швейна машинка Singer робить процес пошиття речей дуже комфортним і якісним. Такі особливості викликають особливий інтерес як у початківців, так і у досвідчених майстринь.

Трішки історії

Хоча факти створення прототипу швейного приладу датуються XIV століттям, але першим, хто отримав патент, є англієць Томас Сент. Численні розробки і удосконалення моделей призвели до появи нових технічних виробів. Надалі багато винахідників отримали дозвіл на виробництво машинок. Однак сучасний бренд Singer своєю назвою зобов’язаний Айзеку Зінгер, який удосконалив агрегат, додавши три суттєві деталі. Щоб нитки не плуталися між собою, в його прототипі човникова частина вирівняний належним чином. А забезпечення суцільного шва здійснює притискна лапка і спеціальна платформа.

Різновиди машинок

Купити швейну машинку від компанії «Зінгер» не проблема. А ось придбати її за оптимальною ціною не завжди вдається. Багато реалізатори встановлюють велику націнку, тому покупка рідко буває вигідною. Однак судячи з відгуків покупців, найбільш раціональним рішенням є придбання машинки в інтернет-магазині «Швейний світ». Тут представлений широкий вибір моделей по дуже спокусливою ціною.

Сама ж компанія Singer має потужний потенціал, що дозволяє випускати безліч видів швейної техніки. До можливих моделей належать:

  • Електромеханічні. Можуть виконувати до тридцяти і більше швейних операцій. З’являється можливість запросто обробляти різні тканини. Також машини відрізняються простотою використання і обслуговування.
  • Комп’ютерні. Можуть справлятися з великою кількістю простих та складних операцій. Оснащені зручною системою управління і дозволяють здійснювати будь-які поставлені завдання.
  • Швейно-вишивальні. Дають можливість декорувати вироби різними малюнками. Мають комп’ютеризованою системою управління та іншими перевагами.
  • Комбайни. Є прилади «три в одному». У них входить функція для обробки будь-якої тканини, обробки матеріалу і обрізки зайвих частин. Більшість моделей дозволяє використовувати декоративний шов і програмувати складні завдання.

Для початківців майстринь можна підібрати більш простий варіант – електромеханічну машинку. Наприклад, варто звернути увагу на Singer Talent 3321. Цей прилад відноситься до середнього класу і вважається еталоном якості. Устаткування має такі характеристики, як автоматична подача нитки і м’яке регулювання строчки. Також має знімний пенал для різних дрібних аксесуарів.

Для професійних швачок підійде машинка Singer Confidence 7469. Саме вона здатна втілити самі незвичайні ідеї в життя. З нею неможлива нудьга – різноманіття рядків дозволить декорувати одяг як в кращих модних будинках. Особливістю є комп’ютеризоване пристрій, завдяки якому налаштування виконуються легко і невимушено. Для вибору стібків на панелі знаходиться 12 кнопок. Вони дозволяють вибрати максимально відповідні налаштування, а також класичні, оверлочні, трикотажні, потаємні або декоративні строчки. Ще є можливість виметиваются петлі, яких розрізняють цілих 7 видів.