Головна Цікаво Відбулася нарада з соціальними працівниками служб Жовківського району

Відбулася нарада з соціальними працівниками служб Жовківського району

151
0

1 лютого, в приміщенні сесійної зали районної ради відбулася нарада з керівниками та працівниками соціальних служб Жовківського району, які відповідальні за комунікацію з демобілізованими учасниками антитерористичної операції та членами родин загиблих учасників АТО.

Участь в нараді взяли голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур, заступник голови райдержадміністрації Юрій Дубневич, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ігор Гуменюк, працівники управління соціального захисту населення райдержадміністрації, територіального центру соціального обслуговування, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ін.

Під час свого звернення до учасників наради Надія Щур зазначила, що комунікація з учасниками антитерористичної операції має бути системною для отримання позитивного результату в забезпеченні соціальними гарантіями осіб даної категорії. «Для комплексного вирішення проблем учасників АТО (ООС) та членів їх сімей необхідно забезпечити взаємодію всіх служб та структурних підрозділів органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування», – наголосила вона.
Під час наради визначено необхідність постійно забезпечувати проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи стосовно пільг та соціальних гарантій для учасників антитерористичної операції, передбачених як з державного так і з місцевого бюджетів, із широким залученням до цієї роботи громадськості та засобів масової інформації.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ігор Гуменюк поінформувала про соціальні пільги демобілізованим учасників АТО: виплата одноразової грошової допомоги, санаторно-курортне лікування, професійна адаптація, забезпечення засобами реабілітації, тощо.

В свою чергу начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Орест Цап проінформував присутніх про вільні земельні ділянки для учасників АТО (ООС) на території району. В подальшому кожному учаснику антитерористичної операції буде надісланий інформаційний лист з переліком вільних земельних ділянок, які він може отримати.