Виявляється, за допомогою мануального впливу ще лікарі Стародавнього Єгипту, Китаю та Індії знімали больові відчуття у жінок в положенні. Сучасні фахівці пішли далі і розробили цілу методику масажу, призначеного для вагітних жінок. Правда, дана методика принесе користь тільки в разі її проведення професіоналом. Крім того, перед тим як скористатися послугами масажиста, майбутня мама повинна проконсультуватися як з терапевтом, так і з акушером-гінекологом, який «її веде».
Такі заходи потрібні, якщо говорити про лікувальну мануальної терапії. Тоді як хіромасаж особи можна проводити як на ранніх термінах, так і в пізній період вагітності. Адже ця унікальна іспанська методика, в основі якої як східні, так і західні практики, дозволяє підтримувати молодість шкіри, її еластичність красивий рівний колір і здорове сяйво.
Бути красивою потрібно завжди
Сучасні жінки вже не розглядають період вагітності як час, коли можна не звертати увагу на свою зовнішність, і не стежити за собою. Навпаки, індустрія краси пропонує найрізноманітніші засоби, що дозволяють виглядати красиво і молодо, причому без ін’єкцій або пластичної хірургії, які, до речі, під час вагітності категорично протипоказані. Тоді як хіромасаж особи, що проводиться фактично за індивідуальними схемами, які професіонал розробляє для кожного Клієнта, відрізняється ефективністю, безпекою та особливою делікатністю. Делікатне вплив – це головна вимога до мануальної терапії, що проводиться під час вагітності, особливо якщо мова йде про лікувальний або відновному масажі тіла.
Якщо масаж обличчя можна проводити в різні періоди, то від мануальної терапії на тілі краще відмовитися на ранніх термінах вагітності, які вважаються одними з найскладніших, адже і жінка, і майбутній малюк дуже уразливі в цей період.
Другий і третій триместр більше підходить для проведення масажних процедур (на тілі), головне звернутися до фахівця, який має досвід саме в роботі з панянками в положенні.
Пізні терміни – це прекрасний час для масажу, так як з його допомогою можна підготувати організм жінки до пологів.
Під час виношування плоду «страждає» спина і ноги, які відчувають підвищене навантаження. Тому для майбутніх мам буде дуже до речі проведення масажу ніг, шиї, рук, спини і плечового пояса. Шляхом впливу на ці зони можна зменшити больові відчуття, зняти втому, знизити набряклість і навіть забезпечити профілактику розвитку варикозу. Як допустимих прийомів масажу можуть використовуватися погладжування і легке поплескування, постукування і розминання, розтирання і навіть вібрація.
Ну а для підтримки у відмінному стані шкіри обличчя не обійтися без хіромасажу, який завойовує все більшу популярність у світі.