Головна Цікаво Папір формату А4: правила зберігання і не тільки

Папір формату А4: правила зберігання і не тільки

487
0

Сучасні офіси активно використовують папір. Договір купівлі / продажу, на надання послуг, накладні, бухгалтерська звітність, гарантійні талони – для всього цього потрібна папір формату А4. Остання, як і якісні канцтовари, коштує дорого. Тому важливо знати і дотримуватися основних правил економії і зберігання цього специфічного продукту. Правильне зберігання листів – запорука високої якості надрукованих документів і гарантія збереження сторінок від моменту покупки і до початку друку.
Основні правила

Температура і вологість повітря в офісному приміщенні, призначеному для зберігання придбаної паперу, повинні перебувати в межах від 15 до 30 градусів за шкалою Цельсія і від 10 до 70%, відповідно. Ідеальні умови – температура в межах 20 (19-21) градусів і показник вологості в 50%.

Важливо, щоб сторінки пройшли акліматизацію. Закрита папка повинна пролежати в офісі до початку використання за прямим призначенням не менше 24 годин. Якщо різниця у вологості і температурі між офісним приміщенням і вулицею істотні (більше 20 градусів), товару для акліматизації потрібно 72 години.

Листи краще зберігати в запечатаних папках. Упаковки розташовуються строго горизонтально. Неприпустимо тиск на упаковку зверху (не накладайте на пачку ніяких вантажів). Уникайте потрапляння рідин пачок, попадання прямих сонячних променів і сусідства (мінімальна відстань – 1 метр) з опалювальними приладами.

До початку друку потрібно зробити зі сторінок імпровізований віяло. Це запобіжить можливому склеювання.
секрети економії

Економію забезпечить вам не тільки правильний режим зберігання паперу, але і деякі секрети. Купуючи упаковки, звертайте увагу і на ціну, і на кількість листів в сподобалася пачці. Буває, що покупець бере пачку з 450 листами, думаючи, що там 500 шт сторінок і що він добре заощадив, а виходить інакше.

Також важливо купувати письмове приладдя та папір від перевіреного виробника у надійного постачальника. Відмінно зарекомендував себе магазин «Clipka». Тут продається папір для друку різної документації, приналежності для школи і творчості, всіляка (і навчальна в тому числі) література. У продажу дошки, сувенірна продукція, техніка, різні господарські товари. Для ще більшої економії радимо відвідати спеціальний розділ сайту з розпродажем. А купивши товарів на суму від 1500 гривень, ви зможете розраховувати на безкоштовну доставку. І це все на тлі спочатку доступних цін на товари в «Clipka»!