Головна Цікаво Стильні прикраси для волосся своїми руками

Стильні прикраси для волосся своїми руками

178
0

Нам, дівчатам, завжди хочеться бути красивими як для себе, так і оточуючих, і, напевно, нам подобається, коли інші теж помічають нашу привабливість і не соромляться про це повідомити. Прагнення до краси закладено у нас природою, адже навіть у первісні часи, коли про комфорт і блага цивілізації ще ніхто нічого не чув, а головні інстинкти були націленими на виживання, вже в ті далекі часи представниці прекрасної статі по можливості намагалися прикрашати своє волосся підручними засобами, одяг та житло. Сучасним дівчатам пощастило набагато більше і до наших послуг прикраси будь-яких видів, дизайнів та розмірів, а крім того, що все це нескладно купити, володіючи мінімальними навичками в хенд мейді, нескладно виготовити і своїми руками. У хід може піти мотузка або шовковисті стрічки, різні декоративні квіти, намистини і не тільки, але найзручніше полягає в тому, що ми легко зможемо придбати всю необхідну фурнітуру для цього і заготівлі, особливо, якщо відвідаємо магазин рукоділля 100 Ідей.

Що знадобиться для виконання шпильок своїми руками?

Супутні товари багато в чому залежать від того, на яку авторську прикрасу ви націлені на вигляд (шпилька, обідок, гумка або гребінь), і в якому стилі оформлення. У будь-якому випадку вам знадобиться:

  • Основа;
  • Декоративні елементи;
  • Інструменти.

При підборі основи варто враховувати не лише особисті уподобання, але й розмір (він підбирається відповідно до довжини та густоти волосся).

Декоративні зустрічаються різні – репсова стрічка, паєтки і стрази, фатин, невеликі металеві підвіски. Цей список можна продовжувати довго.

Ну і пристрої, без них ніяк. Зазвичай застосовується клейовий пістолет та ножиці у сучасному рукоділлі, але в окремих випадках знайдуть своє застосування шаблони для бантиків, голки, пінцет, кусачки для металевої фурнітури тощо.

Небагато додаткових рекомендацій

Якщо ви бажаєте спробувати себе в даному напрямку хенд мейд – це хороша ідея. Не бійтеся експериментувати та отримувати від цього справжнє задоволення.

Не засмучуйтеся, якщо ваші перші рукотворні шедеври виявляться далекими від «ідеалу», тренуйтеся і ви помітите, що кожен новий виріб набуває все більш професійного вигляду.

Намагайтеся перед початком роботи завжди ретельно продумувати дизайн майбутнього виробу, всі деталі, а ще краще створювати ескіз.

Якщо ви орієнтовані на високі результати виконаної роботи, то економити на фурнітурі і складових теж не варто.