Головна Цікаво Як купити нерухомість в Барселоні – поради

Як купити нерухомість в Барселоні – поради

88
0

Барселона – це не тільки столиця Каталонії, а й місто з динамічною економікою. Щороку тут відбуваються грандіозні будівництва величезних житлових комплексів. Особливу увагу приділяють туристичному сектору, куди і вкладаються значні інвестиції.

З року в рік, Барселона розширює свої кордони шляхом будівництва житлових кварталів і зон відпочинку. Міський бюджет постійно поповнюється, завдяки вкладенням приватних підприємців в будівництво житлових комплексів. Для тих, хто бажає вкласти гроші в нерухомість в Барселоні, слід звернути увагу на район. Кожен район міста має свої переваги і визначні пам’ятки. Ось деякі з них:

– Район Діагональ Мар. Даний район знаходиться поблизу узбережжя Середземного моря і має хорошу транспортну розв’язку. Тут знаходиться величезна кількість розважальних центрів, магазинів і ресторанів. Квартири і будинки тільки елітного класу і коштують колосальних грошей. Вся нерухомість оснащена сучасними системами комунікацій. Така висока вартість зумовлена ​​красою природи і близькість до морського узбережжя;

– Район Вілла Олімпіка. Знаходиться в безпосередній близькості до міських пляжів. Цей район був побудований для Олімпійських ігор, що проходили в 1992 році. В основному, тут знаходиться сучасна нерухомість, які мають досить низькі ціни. Хоч і район має велику кількість розважальних закладів, він відмінно підійде для тихого і спокійного життя;

– Район Ешампле. Цей район знаходиться в центрі міста. Основна частина будинків побудована в сучасному стилі, але також і знаходяться стародавні пам’ятники архітектури. Ліва частина району краще розвинена, що показує нерухомість з просторими квартирами, які коштують великих грошей. Права частина – навпаки, розвинена менше. Тут знаходяться недорогі квартири, а місцеві жителі мають середній дохід.

Ллорет-де-Мар привертає людей не тільки своїми барвистими пейзажами. Крім природної краси, в місті можна придбати розкішні вілли і котеджі. Нерухомість в Ллорет-де-Мар має велике розмаїття. Ринок нерухомості надає величезні 5-ти і 8-ми кімнатні котеджі, які виконані в сучасному стилі. Крім цього, є й елітні квартири, вид яких виходять на морське узбережжя. Крім нерухомості, в місті можна придбати земельні ділянки під комерційні будівлі.

Damlex Realty є успішною і професійною компанією, яка не один рік займається операціями з нерухомості в Іспанії, включаючи Барселону. За роки свого існування, компанія зарекомендувала себе стабільною організацією. Для тих, хто вирішив придбати нерухомість в Каталонії, компанія надасть безпосередню допомогу. Оскільки Damlex Realty безпосередньо працює з власниками нерухомості та будівельними фірмами. Юристи і менеджери компанії проведуть професійну консультацію в придбанні квартири або будинку в Барселоні або Ллорет-де-Мар.