Головна Цікаво Застосування газоблоків Аерок

Застосування газоблоків Аерок

12
0

Газобетонні блоки відрізняються високою міцністю, високі теплозберігаючі характеристиками, стійкістю до хімічних впливів і багатьма іншими перевагами. Їх використовують для будівництва стін, перегородок в будинках, кількість поверхів в яких не перевищує 3-4. Крім позитивних якостей є у цього продукту і негативні сторони – з нього можна будувати будинки з великою поверховістю. Також це крихкий матеріал. Купити газоблок Аерок Обухів можна для будівництва приватного будинку, що дозволить скоротити витрати на його опаленні приблизно на 20-30%. За вартістю цей будматеріал дешевше, ніж цегла, тому його затребуваність досить висока, можливості щодо його використання постійно розширюються.

практичність застосування

Обробляти цей штучний камінь простий, він легко розпилюється, в ньому можна без проблем виконувати різні отвори, фрезерувати, покривати штукатуркою, створювати штроби.

Для з’єднання блоків під час зведення стін використовується спеціальний клей. Він дозволяє захистити конструкції від тепловтрат через тонкі шви, а також додатково їх зміцнити, підвищити несучу здатність газобетону.

розпил

Пиляти газобетон можна по заданих розмірах з нанесенням розмітки. Цей варіант обробки застосовується, якщо необхідно використовувати добірні частини, які мають нестандартні параметри.

Щоб легко виконати цю роботу, потрібно використовувати звичайну ножівку з великими зубами. Це дозволить запобігти появі тріщин і подрібнення матеріалу. Щоб забезпечити точність різання, потрібно задіяти кутник.

свердління

Для створення отворів в цьому штучному камені варто використовувати дриль. Ручним способом виконати штроби можна із застосуванням штроборіза.

Газонаповнені блоки Аерок можуть оброблятися таким способом для наступних цілей:

  • прокладка електрокабелів;
  • монтаж комунікацій;
  • проведення систем пожежної безпеки;
  • армування.

Вертикальне і горизонтальне армування цього матеріалу виконується з застосуванням різних інструментів для різання. Це дозволяє створити в газобетоні канавки, пази і інші отвори.

штукатурні роботи

За допомогою штукатурення необхідно захищати газобетонні блоки від проникнення вологи – цей продукт відрізняється гігроскопічністю. Також необхідно правильно вибрати штукатурну суміш, щоб забезпечити високі характеристики вологостійкості стін.

Більш детально ознайомитися з властивостями газобетону, його особливостями і різновидами можна на сайті компанії DCI.

Правильний вибір будматеріалу для будівництва будинку забезпечить комфорт, затишок в кожній кімнаті, дозволить економити на його опаленні.