Головна Духовне Проща для демобілізованих воїнів

Проща для демобілізованих воїнів

236
0

Цієї суботньої днини з ініціативи Сокальсько-Жовківської єпархії для демобілізованих та учасників АТО зі Жовківського району проходила духовно-патріотична проща у Крехівському монастирі.

Захід здійснювався з благословення владики Михаїла Колтуна, головного капелана УГКЦ за повернення воїнів живими та за мир в нашій державі. Долучилися до проведення прощі сестри-служебниці НДМ на чолі зі сестрою Єронімою, отці-декани, священнослужителі єпархіального правління, отці-василіяни зі Жовкви, Куликова, Дублян, Рави-Руської, Крехова, Старої Скваряви та районна влада в особі голови Жовківської РДА Надії Щур та мера міста Жовкви Петра Вихопня.

Демобілізовані воїни разом зі своїми рідними радо зголосилися на запрошення побувати у Крехівській обителі. Паломницька проща розпочалася з Божественної літургії, під час якої усі бажаючі мали нагоду приступити до Таїнства Покаяння та Євхаристії. Далі разом розділили спільну трапезу, вислухали реколекційну науку та поділилися пережитим досвідом християнської поведінки в часі війни. Учасники мали нагоду почути живе свідчення о.Тихона, який перебував у полоні на Донеччині.

Окремо згадали молитовно усіх загиблих. Священнослужителі відслужили Панахиду за полеглих воїнів зі Жовківщини, яких згадали поіменно та за Героїв Небесної сотні. Відтак у вигляді тризуба було викладено і запалено на співочому полі лампадки. Тим самим підтверджено пам’ять про тих, які положили своє життя на вівтар миру у нашій Державі.

Завершальним акордом прощі стала пісенно-патріотична програма за участю кращих вокалістів та колективів Жовківщини.

Пантелеймон САЛАМАХА, протоігумен: «Висловлюю Вам щиру подяку за все те, що Ви робили і що робите для нас, для держави. Вітаючи Вас у тій святій обителі, ми справді просимо Бога благословення для Вас і Ваших родин, для усієї нашої України, щоб ця молитва була молитвою миру».

Зоряна ГУМНИЦЬКА.