Головна Духовне Символ безмежної Божої любові й милосердя

Символ безмежної Божої любові й милосердя

450
0

Для нас, українців, Пресвяте Серце нашого Спасителя з давніх-давен було символом безмежної Божої любові й милосердя. Тому вшановування Пресвятого Ісусового Серця в нашому народі глибоко  вкорінилося у серцях віруючих людей. Щорічно на святкування храмового празника Пресвятого Серця Христового до Жовківського монастиря оо. Василіян з’їжджаються сотні, ба більше, тисячі прочан з різних куточків нашої Батьківщини.

Цьогоріч, у  ювілейний рік, рік Божого Милосердя, василіанська жовківська родина під купол свого храму зібрала чи не найбільше почитателів Серця Христового та членів Апостольства Молитви.

У суботу, коли надворі була негода, у районному Народному домі проходив Всеукраїнський з’їзд Апостольства Молитви під проводом головного координатора АМ в Україні о. Терентія, ЧСВВ. Далі, вже у храмі, відбулася велика Вечірня з Литією, нічна Адорація Найсвятіших Тайн, де всі охочі мали можливість приступити до Тайни Покаяння і взяти участь у Пресвятій тайні Євхаристії.

А у неділю, за чисельних молитов прочан, виглянуло сонечко. Після святкової Утрені, як і кожного року, урочистості відбувалися на центральній площі міста, де заздалегідь було встановлено сцену.

Перед початком відправи процесія за участю священно-служителів та вірян під урочистий спів хору вирушила з храму Пресвятого Серця Христового до відпустової площі на чолі з екзархом Харківським УГКЦ, владикою Василем Тучапцем.

Понадчотиритисячна апостольська родина, учасники урочистостей отримали благословення від владики. У зворушливих словах о. Василія звучала палка любов Бога-Отця до людства. Адже Він пожертвував заради відкуплення людства від гріхів своїм Єдинородним Сином. Серце Христове стало символом безмежної любові та доброти заради спасіння усіх на землі. Саме в Божому Милосерді виявляється оця безкорислива Любов…

По закінченні Святої Архиєрейської Літургії настоятель Жовківського василіанського монастиря о. Григорій, ЧСВВ слав щирі слова вдячності усім священнослужителям, паломникам, гостям, усім, хто розділив із жовківчанами радість свята, а також очільникам району.

Завершилася святкова відправа Суплікацією та відновою членами Апостольства Молитви посвяти Пресвятому Ісусовому Серцю. Окропленням вірян свяченою водою.

Люблене нами Пресвяте Серце Ісуса є для усіх людей дороговказом, бо Він Своїм життям показав нам дорогу до спасіння, наголосивши на необхідності виконування нами заповідей любові до Бога і ближнього.

Зоряна ГУМНИЦЬКА.