Головна Духовне Священник з Жовківщини чверть століття на парафії

Священник з Жовківщини чверть століття на парафії

498
0

Велично та урочисто в Новій Скваряві відсвяткували парафіяльний празник Покрови Пресвятої Богородиці. Цьогоріч це святкування для громади було особливим: для місцевого пароха отця Івана Кобрина воно стало ювілейним – 25 років служіння на парафії.
У святковій Літургії взяли участь чи не всі новоскварявці, а також численні гості: миряни та священики. Очолив службу жовківський декан отець Ярослав. По закінченні служби він висловив  слова вдячності отцеві Івану і вручив грамоту від єпископа Михайла Колтуна. Далі слова пошанувань священику за його чвертьстолітнє служіння Богові і новоскварявцям висловив депутат Жовківської районної ради Зіновій Яворівський. Він також зачитав і вручив духовному наставнику подяку від голови Жовківської районної ради Романа Горбаня.

Розчулений новоскварявський парох подякував усім парафіянам і гостям за участь у службі, а також за привітання і високу оцінку його духовної діяльності.

Осіння погода в цей день була напрочуд гарною. Це дарунок неба отцеві Івану Кобрину за його невтомну працю на духовній ниві.

Зіновій ЯВОРІВСЬКИЙ.