Головна Економіка «Львівгаз» закликає залишатись вдома та сплачувати за доставку газу онлайн

«Львівгаз» закликає залишатись вдома та сплачувати за доставку газу онлайн

270
0

Від початку карантину у Львівській області на 38 % знизився рівень розрахунків за послуги з доставки газу. Працівники АТ «Львівгаз» роблять все для того, аби забезпечити безперебійне та безаварійне газопостачання. Однак, якщо ситуація з оплатами найближчим часом не зміниться і споживачі не почнуть сплачувати за доставку газу, то коштів на фінансування діяльності компанії не буде.

Кошти за доставку є єдиним джерелом доходів «Львівгазу». З них фінансується діяльність аварійно-диспетчерської служби, яка щоденно, 24 години на добу, 7 днів на тиждень, ліквідовує витоки газу, а також ремонт газопроводів, обслуговування газорегуляторних та шафових регуляторних пунктів, які понижують і підтримують необхідний тиск у мережах. Від постійного виконання цих робіт залежить наявність газу в помешканнях споживачів. Для цього необхідно щоденно заправляти спецтранспорт, закуповувати необхідні матеріали, платити зарплату працівникам, сплачувати податки.

АТ «Львівгаз» поділяє позицію про зупинення нарахування штрафних санкцій за прострочення оплати, щоб у такий спосіб допомогти споживачам пережити карантин. Також запроваджено мораторій на припинення доставки газу споживачам, котрі мають заборгованість за послугу. Проте сподіваємось і на розуміння споживачів щодо необхідності оплати.

У цих умовах клієнти «Львівгазу» мають всі можливості сплатити рахунки за доставку газу під час карантину дистанційно. Для них працюють онлайн-сервіси сайту 104.ua: особистий кабінет, мобільні додатки для Android та iOS, а також вайбер-бот. Окрім того, для споживачів компанія екстрено розробила експрес-реєстрацію, яка дозволяє автоматично згенерувати Особистий кабінет на сайті 104.ua. Все, що потрібно —зателефонувати із смартфону до контакт-центру за номером 067 21 77 104 та повідомити оператору номер свого особового рахунку (він є у квитанції кожного клієнта). Оператори самі зареєструють кабінет, а споживач отримає SMS-повідомлення, в якому будуть вказані логін та пароль до нього.

Закликаємо споживачів, котрі мають таку можливість, сплачувати за послугу доставки газу вчасно. Ці кошти потрібні для забезпечення діяльності компанії та оплати праці газовиків. Споживачі оперативно можуть завантажити рахунки для оплати послуг доставки в Особистих кабінетах на сайті 104.ua та у viber-бот.