31 січня завершилась реєстрація заявок у ІІІ раунді Програми Європейського Союзу «U-LEAD з Європою». До 28 лютого здійснюватиметься оцінювання заявок комісією і відбір до 150 громад та оприлюднення результатів відбору.
У Львівській області подано 19 заявок для участі в Програмі: Бабинська ОТГ, Бісковицька ОТГ, м. Броди, Великолюбінська ОТГ, Великомостівська ОТГ, Воютицька ОТГ, м. Глиняни, Давидівська ОТГ, Кам’янко-Бузька ОТГ, Меденицька ОТГ, Мурованська ОТГ, Нижанковицька ОТГ, м. Пустомити, м. Рава-Руська, с. Солонка, Тростянецька ОТГ, Ходорівська ОТГ, с. Червоне, Щирецька ОТГ.
До 15 червня експерти Програми відвідають відібрані громади для уточнення їх спроможності у реалізації проекту, індивідуальних потреб, та розроблять Технінчні Завдання (ТЗ) для створення та модернізації ЦНАП для спроможних громад.
Зазначимо, Програма Європейського Союзу «U-LEAD з Європою» надає підтримку створенню і модернізації центрів надання адміністративних послуг в містах, селищах і селах України, насамперед в об’єднаних територіальних громадах.
Програма надає учасникам:
Інституційну підтримку ЦНАП: налагодження інституційного функціонування ЦНАП, навчання персоналу, інформування та залучення мешканців;
Матеріальну підтримку: забезпечення меблями, офісною технікою, програмним забезпеченням, розробка нового дизайну/зонування ЦНАП;
Спеціальні види допомоги, що включають налаштування електронної системи керування чергою та мобільний ЦНАП.
Реєстрація заявок у І раунді Програми здійснювалась до 31 березня 2018 року.
За результатами відбору першого раунду кандидатом для участі в Програмі у Львівській області було відібрано Славську ОТГ.
Реєстрація заявок у ІІ раунді Програми здійснювалась до 31 серпня 2018 року. За результатами відбору другого раунду кандидатами для участі в Програмі у Львівській області відібрано такі громади: міст Броди, Борислав, Мостиська міська, Гніздичівська селищна ОТГ.
З 1 березня 2018 року розпочалася Фаза Впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою».
Фаза Впровадження триватиме до 2020 року і передбачає підтримку створення та модернізації до 600 ЦНАП включно зі створенням інформаційно-комунікаційної інфраструктури ЦНАП, з метою надання якісних та доступних адмінпослуг для населення.
Фаза Впровадження реалізується протягом чотирьох раундів, в рамках кожного з яких Програма співпрацюватиме приблизно зі 150 громадами.