Головна Економіка Податківці провели зустрічі зі школярами Жовківського району

Податківці провели зустрічі зі школярами Жовківського району

237
0

Вже традиційно, щомісяця, податкові фахівці зустрічаються із школярами Жовківського району. Нещодавно такі зустрічі із старшокласниками відбулись у Грядівській, Куликівській та Дублянській загальноосвітніх школах, за участю головного державного інспектора Жовківського відділення Личаківської ОДПІ Наталії Сиротюк.

Податковий фахівець ознайомила учнів місцевих шкіл з основами податкових знань, розповіла про історію виникнення податків в Україні та важливість їх сплати, та вручила пам’ятки «Права та обов’язки платників податків».

Сьогодні старшокласники усвідомлюють свою громадянську позицію і хочуть бути ще більш обізнаними з вимогами законодавства. Учні проявляли неабияку зацікавленість, тому урок відбувся у вигляді дискусії, наприкінці учні отримали відповіді на усі свої запитання, а їх було чимало.

Метою заходів є ознайомлення учнів із необхідністю виконання конституційного обов’язку кожного громадянина – сплати податків та зборів у терміни та розміри, встановлені законодавством. Зважаючи на численні запитання, які задавали майбутні платники податків та їхнє правильне розуміння важливості наповнення державної скарбниці, можна із впевненістю сказати, що сьогоднішні школярі – справжні патріоти своєї держави і в майбутньому вони стануть сумлінними платниками податків.

Заступник начальника-начальник Жовківського відділення Личаківської ОДПІ               Б.Й. Звізло