Головна Економіка Школярі Жовківщини через бюрократію можуть залишитися без тепла

Школярі Жовківщини через бюрократію можуть залишитися без тепла

237
0

Як відомо, опалювальний сезон в навчальних закладах Жовківщини розпочато ще 3 жовтня. Втім досі поставок вугілля у районі не дочекалися. Причина банальна – скарги в Монопольний комітет. Після першої незгоди з рішенням комітету з конкурсних торгів, за яким переможцем визначено ТзОВ ТД “Світ СР”, результати тендеру було скасовано.

Не обійшлося без скарг (їх було дві) і в других конкурсних торгах на закупівлю кам’яного вугілля в одного учасника, які відбулися 22 жовтня.

До участі в переговорах було запрошено десять учасників, з яких на процедуру з’явилось чотири. Комісія, що вивчала отримані документи, надала перевагу ТзОВ ВП “ЗВЗ”. Його пропозицію акцептовано, позаяк увага акцентувалась на трьох вимогах: дотримання держстандарту, високі якісні показники та прийнятна ціна. У пе-реможця, зокрема, виявилась вартість вугілля найнижчою – 1188 грнивень за тонну (ПП “Мегамокс” – 1345 гривень, ТзОВ ТД “Світ СР” – 1300 гривень). До слова, учасник ПП “Сузір’я”, хоча й пропонував найнижчу ціну, не міг суперничати із вищезгаданими конкурентами через відсутність вугілля марки Г13-100 (згідно технічних вимог).

Як повідомив голова комітету з конкурсних торгів Ігор Тимощук, комісія попросила Антимонопольний комітет завершити розгляд скарг до 3 грудня, аби до 23 грудня забезпечити школи вугіллям, потреба якого – 1965,4 тонни. Сподіваємось, що висновок буде для нас позитивним, позаяк порушень немає. 300 тонн резервного палива, що залишились з минулого року, мають убезпечити школярів від ризику навчатися в холодних класах. Щодо економії коштів від проведеного тендеру, то вона складає близько 700 тис. гривень.

Ярослав ГЛУТКОВСЬКИЙ.