Головна Економіка У районі завершено збирання озимого ячменю

У районі завершено збирання озимого ячменю

253
0

Зібрано урожай на площі 768 гектарів та намолочено 50,4 центнера з гектара.

Станом на 25 липня у всіх категоріях господарств завершено обмолот ранніх зернових на площі 5 343 гектари, це майже 30 відсотків  загальної площі. Урожайність становить 53,2 ц/га (для порівняння – в області 47,2 ц/га).

Майже 40 % площі обмолочено пшениці, де урожайність склала 53,6 центнера з кожного гектара. До збирання приступили усі господарства району. У понеділок розпочато обмолот зернобобових (гороху). На цей день зібрано 614 тонн озимого ріпаку (60 % площі), намолочено 27,3 ц/га. Найкраще йдуть справи у ТзОВ «ВАМ АГРО», ТзОВ «Гомін», ПП «Західний Буг».

Триває заготівля сіна і сінажу у сільськогосподарських підприємствах: Львівському національному аграрному університеті, ФГ «Лелик» та ін.

На період зернозбиральних робіт підприємства Жовківщини забезпечені пально-мастильними матеріалами у кількості 320 тонн. Сюди входить також збір технічних культур (ріпаку, олійної редьки, льону). Орієнтовно в жнивній кампанії буде задіяно 124 зернозбиральні комбайни, які, при сприятливих погодних умовах, можуть завершити збір зернових та зернобобових культур за два тижні.

Назагал на проведення літньо-осінніх робіт буде витрачено 54,4 млн. грн.

Відділ АПР Жовківської РДА.