Головна Герої Бути гідними своїх батьків, дідів і старших братів

Бути гідними своїх батьків, дідів і старших братів

251
0

В Україні стартувала осіння призовна кампанія. 2 листопада на території Жовківського військкомату пройшли урочистості з нагоди скерування восьми юнаків із району на строкову військову службу.

Привітати та поблагословити майбутніх воїнів прийшли перший заступник Жовківської РДА Богдан Стахів та о. Степан Хомин УПЦ.

— Сьогодні у вашому житті відбувається знаменна подія. Служба у лавах Збройних Сил України – мужній, відповідальний вчинок, гідний справжнього чоловіка. Бути громадянином своєї країни в повному розумінні цього слова – це вміти захистити її не лише словом, а й ділом. Виконуючи свій конституційний обов’язок, ви усвідомлюєте свою причетність до великої історії України. Завжди пам’ятайте, що військова служба – це святий обов’язок кожного, будьте гідні своїх дідів, батьків і старших братів! Впевнений, що наш Жовківський район буде вами пишатися, — сказав перший заступник голови РДА Богдан Володимирович.

— У віруючої людини три матері – Божа Матір, матір, яка її народила та матір-земля. Нехай Божа Матір допомагає у ваших днях служби в армії, пам’ятайте про свою маму, яка вас народила, і бережіть матір-Землю, на якій ви стоїте, — звернувся о. Степан. – Час служби промине дуже швидко, але він багато чому вас навчить. Ви оволодієте навичками військової справи, отримаєте добру фізичну підготовку, зможете оцінити ті речі, які раніше вам здавалися незначними. Бажаю вам здоров’я та змужніння.

Ну що ж, щасливої дороги, хлопці! Хай ваша служба проходить якнайкраще.

Зоряна ГУМНИЦЬКА.