Головна Коротко Укрпошта запрошує школярів взяти участь у національному 44-му міжнародному конкурсі

Укрпошта запрошує школярів взяти участь у національному 44-му міжнародному конкурсі

204
0

Укрпошта запрошує школярів від 10 до 15 років взяти участь у національному 44-му міжнародному конкурсі епістолярного жанру для молоді «Напиши листа і розкажи про світ, у якому тобі хотілося б вирости», який проводить Всесвітній поштовий союз, спеціалізована установа ООН.

Мета конкурсу — розвивати в молоді уміння формулювати та висловлювати свої думки, пробуджувати в них бажання писати листи, привернути увагу до тієї важливої ролі, яку відіграють поштові служби, зв’язуючи між собою людей по всьому світу.

Національний конкурс проводиться в термін з 1 жовтня 2014 року до 15 квітня 2015 року та складається з двох етапів:

— регіональний етап — організовується дирекціями підприємства в 25 областях України, у місті Києві;

— підсумковий етап — розглядаються конкурсні твори, що посіли перше місце Національного конкурсу на регіональному етапі в кожній дирекції УДППЗ «Укрпошта».

Переможців національного конкурсу Укрпошта оголосить 30 квітня 2015 року.

Конкурсний твір має бути написаним прозовою мовою у формі листа, обсягом до 800 слів рукописного чи друкованого тексту. Конкурсний твір має містити такі елементи листа: адреса адресата (може бути вигаданою), вітання, зміст листа, закінчення (наприклад: з повагою, з любов’ю тощо), підпис.

Критерії оцінки конкурсних робіт: повнота розкриття теми; особистий погляд на світ та проблеми, пов’язані з темою конкурсу; оригінальність творчого задуму; змістовність, щирість; логічність та самостійність викладу матеріалу; грамотність.

Для нагородження переможців національного конкурсу встановлюються три призових місця та відповідні винагороди: І місце – 5000 грн.; ІІ – 3 000 грн.; III – 2000 грн.

Для нагородження переможців регіонального етапу національного конкурсу Львівською дирекцією УДППЗ «Укрпошта» встановлюються три призових місця та відповідні винагороди:

— І місце – 1000 грн.; II – 500 грн.; III – 300 грн. Відповідно до законодавства із суми винагороди утримуються необхідні податки.

Грошові винагороди виплачуються, згідно з чинним законодавством, шляхом переказу коштів на домашню адресу переможців конкурсу.

Конкурсні твори необхідно відправити не пізніше 31 січня 2015 року на адресу: відділ організації роздрібної мережі Львівська дирекція УДППЗ «Укрпошта» вул. Словацького, 1, м. Львів, 79000

На конверті зробити позначку «Конкурс ВПС».

Учасник конкурсу має вказати повну домашню адресу: прізвище, ім’я, по батькові; назву та адресу навчального закладу (школи), клас, у якому навчається; номер телефону (за наявності), а також надіслати копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (власного чи одного з батьків), копію свідоцтва про народження, своє кольорове фото.

Особисті дані про учасників конкурсу без їхньої або представників за законом згоди не розголошуються.

Любий друже! Незважаючи на те, що ми живемо в епоху цифрових технологій, уміння правильно писати — це навичка, якою має володіти кожна молода людина для самореалізації.

Візьми участь у конкурсі! Якщо твій твір буде визнано кращим в Україні, ти отримаєш шанс не тільки стати переможцем на міжнародному рівні, а й виграти фантастичні призи, серед яких — поїздка до міста Берн, столиці Швейцарії.