Головна Листи У Львівському ліцеї збирають кошти на спортивний інвентар

У Львівському ліцеї збирають кошти на спортивний інвентар

395
0

“Мене звати Орися Вачко – і я вже 9 років є вчителем фізкультури в Ліцей 93 м.Львова ЛМР, – пише пані Орися на сайті GoFundEd (освітня краудфандингова платформа, створена командою “Про.Світ”). – Останні 2 роки є активною учасницею Всеукраїнського проєкту «JuniorZ». Проєкт допоміг мені змінити погляди, підходи та методи у викладанні фізкультури в школі. Поступово, завдяки постійним майстер-класам представниками з сучасних видів спорту, ми впроваджуємо їх у шкільну програму, а саме: флорбол, корфбол, бадмінтон, фризбі та петанк. Створюємо шкільні ліги”.

Орися Вачко переконана, що це все потребує достатньої кількості відповідного інвентарю: “Адже у нашій школі навчається понад 1650 учнів. На уроці одночасно можуть перебувати два/три класи. Навіть, розділивши зал на зони з різними видами спорту, діти гостро відчувають брак інвентарю. Тому основною ідеєю проєкту є забезпечення учнів необхідним сучасним інвентарем для активізації спортивного життя школи. А саме: флорбольним інвентарем, м’ячами для гри в корфбол, дисками фризбі, бадмінтонними ракетками та воланами. Для дітей з меншою руховою активністю або ж після перенесеної хвороби чи травми чудово підійде гра петанк.
Ми зможемо зацікавити дітей та відволікти їх від постійного перебування на лавах. Також станемо осередком для шкільних секцій із сучасних видів спорту в районі чи навіть у місті, що ще більше популяризуватиме спорт та здоровий спосіб життя. Для того, аби зацікавити учнів потрапити в шкільну команду з того чи іншого виду спорту, ми навіть розробили власний дизайн спортивної форми.

Під час реалізації нашого проєкту ми хочемо максимально залучити дітей до активностей на уроках фізкультури, а також забезпечити відкриття секцій мінімум з трьох нових видів спорту, зокрема флорбол, бадмінтон і фризбі, щоб діти мали можливість для свого професійного розвитку.

Втіливши цей задум, ми поставимо перед собою наступні амбітні цілі – залучення шкільної громади, спонсорів та меценатів для заміни покриття залу. Ми вже створили команду колег та батьків-однодумців, які будуть працювати над поширенням інформації про проєкт серед друзів та знайомих, ймовірних меценатів та спонсорів.

Бюджет зібраний на платформі ми використаємо на придбання відповідного спортивного інвентарю та форми для учнів (учасників змагань). Також окрім зібраних коштів ми зможемо залучити кошти місцевого бюджету”, – резюмує вчитель фізкультури.

Підтримати спортивний проєкт можна на сторінці: https://cutt.ly/zhjfhCr