Головна Освіта Екологічне виховання – вагома складова освіченої людини

Екологічне виховання – вагома складова освіченої людини

186
0

Маючи на меті виховати в учнів відповідальність за збереження чистоти та краси навколишнього середовища, активізувати природоохоронну роботу і формувати активну громадянську позицію, вчитель біології Туринківської ЗОШ Марія Василівна Вороновська організувала та провела зі школярами-восьмикласниками інтелектуальний біологічний батл («батл» у перекладі з англійської означає бій, битва), що мав назву «Юні екологи».

Усвідомлюючи, що гармонія людини з природою і Богом є суттєво порушена через гріх,  який всі ми успадкували  від наших прародичів, маємо шанобливо ставитись до природи, виховувати у собі морально-естетичну культуру.
Дві команди змагались у низці конкурсів, а саме: «Представлення команд», «Презентація розповіді про ліс та водойми», «Вірю – не вірю», «Третє зайве»,  складання вірша або загадки про екосистему, відгадування загадок, завершення речення та розв’язування задач.
Підсумком почутого, сказаного на біологічному батлі пролунала всесвітньовідома композиція американського виконавця попмузики Майкла Джексона «Пісня Землі».

Директор школи Марія  Миколаївна Висоцька подякувала всім за змістовно проведені інтелектуальні змагання, наголосила на актуальності і важливості піднятої теми.
Потрібно всім пам’ятати, що людина – це часточка природи, і саме їй ми зобов’язані своїм існуванням.

Андріана Слука,  
учениця 8-го класу
Туринківської ЗОШ.