Головна Освіта Ремонт актового залу у Зіболківській середній школи виконано

Ремонт актового залу у Зіболківській середній школи виконано

260
0

Упродовж літніх канікул у Зіболківській школі проводився ремонт актового залу, який виконує ще й місію спортивного залу і залу для зборів громади села.

Даний ремонт планувався уже декілька років назад (може, й з початку нашої незалежності), оскільки бракувало коштів, і ніхто не хотів братись за вкрай аварійну стелю актового залу, адже проблема була і в наповненні, що було над стелею. Кілька років підряд усі радились, шукали оптимального варіанту:  чи ставити металеві конструкції і заливати певною рідиною середину, чи просто ставити металеві конструкції, і всі зупинялись на ціні та інфляції. Але в цьому допоміг нам дух видатного археолога Ярослава Пастернака, якому минулого року відкрили пам’ятну дошку у холі даної школи.

На свято приїхало багато гостей, районних депутатів, громадських діячів, які оглянули школу, актовий зал і твердо сказали, що така гарна і турботлива школа потребує доброго і затишного актового залу. Дякуючи голові райдержадміністрації Надії Щур та начальнику районного відділу освіти Михайлу Ковалю, було передбачено кошти на поточний ремонт даного залу. Проте, планувалось зробити тільки актовий зал і, коштів уже не вистачало на сцену та підсобну кімнату, електрику, але спільними  зусиллями було все виконано.

Особлива подяка директору школи Ірені Когут, яка щодня дбала про успішний ремонт, прибиральницям, технічним працівникам, які зробили великий обсяг чорнової роботи. Дякуємо місцевому лісництву – Ігорю Ониську  та місцевій пилорамі, а саме Сергію Козаку, які допомагали у поточній роботі. Варто й відзначити допомогу місцевого підприємця Володимира Стародубцева, який допоміг дошкою для сцени, яка була вкрай необхідна, як останній штрих ремонтних робіт.

І, звичайно, слід відзначити команду працівників під керівництвом  Андрія Кравчишина, які, незважаючи на досить важкі погодні умови, малий проміжок часу, виконали свою роботу на відмінно. Важливою була й допомога депутата Львівської обласної ради Івана Бокала, який завжди дбає про благоустрій наших шкіл та дітей.

Хочеться, щоб побільше було позитивних справ у цей нелегкий час.

Нехай у цьому допомагає нам Бог!!!

Ірина Кіянка, депутат Жовківської районної ради.